Herätyskuusikulmainen pöytäkello herättää sinut hiljaisella toiminnalla, täydellinen makuuhuoneeseen ja toimistoon, musta
62,00 €
62,00 €
Aiempi alin hinta
64,00 €
To, 15 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Ilman huolta untasi häiritsevistä sähkömagneettisista aalloista! Herätyskello, joka aloittaa aamusi virkeänä.
Erittäin hiljainen ja selkeästi muotoiltu herätyskello ilman ärsyttävää tikitystä.
Moderni ja klassinen muotoilu näyttää upealta ja tekee huoneestasi koristeellisen.
Toimii 1x AA-paristolla (ei sisälly toimitukseen)
Tuotteen koko: 4.5x1.8x4 tuumaa (11.5x4.5x10cm)
Tuotenro
4f3056d0-dc9e-4476-9fb2-3082655fb858
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Herätyskuusikulmainen pöytäkello herättää sinut hiljaisella toiminnalla, täydellinen makuuhuoneeseen ja toimistoon, musta
62,00 €
62,00 €
Aiempi alin hinta
64,00 €
To, 15 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa