Hedelmäpehmolelut, nuket, pehmolelut, pinkki
18,00 €
18,00 €
To, 8 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Muoto: Luodaan uudelleen hedelmien, kuten vesimelonin, päärynän, ananaksen ja banaanin, sekä sienten muotoja, joista jokaisella on sama hymyilevä ilme, pyöreä ja söpö, huokuen mukavuuden tunnetta.
Materiaali: Valmistettu pehmeästä, ihoystävällisestä pehmokankaasta, täytetty PP-puuvillalla, se näyttää pörröiseltä ja täyteläiseltä, ei lommota helposti ja sen pitäisi tuntua erittäin mukavalta koskettaa.
Sarja: Tämä on sarja, jossa on useita malleja, joissa on raikkaita ja pehmeitä värimaailmoja. Yhdessä esillä ne luovat kodikkaan tunnelman, sopivat koristeiksi tai tyynyiksi.
Tuotenro
b0717c9a-ed2b-4bdb-8a8b-5a487d1e940c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Hedelmäpehmolelut, nuket, pehmolelut, pinkki
18,00 €
18,00 €
To, 8 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa