Geelilakka - Color IT - Premium - *3130 UV geeli/LED Lavender
6,99 €
6,99 €
Ma, 16 kesä - to, 19 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Hybridimanikyyri on yksi uusimmista manikyyritrendeistä. Kyntesi pysyvät kiiltävinä, näyttävät raikkailta ja täysin täydellisiltä. Yksinkertainen ja helppo levittää. Säilyvyys jopa 4 viikkoa.
Käyttö:
Sivele ohut kerros geelilakkaa päälleå kynsilevy ja koveta UV-lampun alla 2 min tai 30 sekuntia korkealaatuisessa LED-lampussa. Ravista ennen käyttöä Parhaan kestävyyden saavuttamiseksi käytä Color IT - ensiluokkaista pohjaa & Top geeli.
Ominaisuudet:
- Helppo ja nopea
- Hyvä tarttuvuus ja peitto
- Liukenee asetonipohjaisiin nesteisiin
Koko: 6g
Tuotemerkki: Silcare
- Koe kiiltävät, raikkaat ja ehdottoman täydelliset kynnet, jotka kestävät jopa 4 viikkoa.
- Kovettuu UV-lampun alla vain 2 minuutissa tai korkealaatuisessa LED-lampussa 30 sekunnissa.
- Ominaisuuksiin kuuluu helppo ja nopea levitys, vaikuttava värikylläisyys ja peittävyys sekä asetonipohjaisiin nesteisiin liukeneva koostumus. Koko: 6g. Merkki: Silcare.
- Gel Lacquer - Color IT - Premium tarjoaa uusimman trendin hybridimanikyyrin täydellisyyteen.
- Yksinkertainen ja helppo levitys ohuella geelilakkakerroksella kynsilevylle.
Väri
Lavender
Artikkelin numero
e9895602-89a0-4c9f-ac01-ac7d5d8a7b8b
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Geelilakka - Color IT - Premium - *3130 UV geeli/LED Lavender
6,99 €
6,99 €
Ma, 16 kesä - to, 19 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Kytkinkokonaisuus Yhteensopiva Husqvarna 40 45 49 39R 240R 245R 245RX 240 245 CUTER:n kanssa
22,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
13,16 €
Aikaisempi alin hinta:
22,14 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €
20 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
10,22 €
Aikaisempi alin hinta:
10,30 €
Vedenpitävä ja paksu keinutuolin pehmuste - Selkänojan pehmuste puutarhakeinutuoliin (Tummanharmaa, 80x125cm) Dark Gray
31,64 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €