Etupyörän napa laakereilla, tiivisteellä ja pölysuojalla 1011892, korvaa DS-kaasu- ja sähkökäyttöiset Club Car -mallit 1974–2003
68,95 €
68,95 €
Pe, 10 heinä - to, 16 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
1. Soveltuvuus: OEM-numerolla 1011892, korvaa DS-kaasu- ja sähkökäyttöiset Club Car -mallit 1974–2003.
2. Toiminto: Varmistaa, että pyörät pyörivät vapaasti ja tarjoavat vähemmän kitkaa akseleilla, käytännöllinen käyttää.
3. Ensiluokkainen metallimateriaali: Valmistettu korkealaatuisesta metallista, tukeva, korroosionkestävä ja kestävä.
4. Helppo asentaa: Voidaan asentaa helposti ja nopeasti, ei tarvita monimutkaisia toimenpiteitä.
5. Alkuperäinen standardi: Voi suoraan korvata vanhan tai vaurioituneen etupyörän napasarjan.
Erittely:
Tuotetyyppi: Etupyörän napasarja
Materiaali: Metalli
Korvaa Club Car OEM -osanumeron: 1011892
Laakerimalli: LM11949
Soveltuvuus: Korvaa DS-kaasu- ja sähkökäyttöiset Club Car -mallit 1974-2003
Pakkausluettelo:
1 x Etupyörän napa
1 x Tiiviste
2 x Laakerit
1 x Pölysuoja
Tuotenro
df6c244a-f983-4727-930a-b96ae427c31b
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Etupyörän napa laakereilla, tiivisteellä ja pölysuojalla 1011892, korvaa DS-kaasu- ja sähkökäyttöiset Club Car -mallit 1974–2003
68,95 €
68,95 €
Pe, 10 heinä - to, 16 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristettava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäppäryyteen, violetti orgen
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
23,33 €
Askartelustrassit 40 väriä 3 mm litteäselkäiset jalokivet setti liimalla ja työkaluilla koristelusarjaan
24,40 €
BM-W Konepellin tunnusmerkki logo 82MM 82MM{f} 82MM
16,00 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
38,62 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu, violetti Purple
12,99 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja grillikoreja telineellä - Xin Small 2PCS Small 2PCS 2PCS Small
15,76 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €