Erittäin paksu lanka virkkaukseen – 8 kappaleen pakkaus suurta pehmeää pörröistä tie dye -chenillelankaa käsinneulontaan – vihreä
52,38 €
52,38 €
To, 15 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Paksu chenillelanka Paksu chenillelanka on supermukava ja pörröinen, melkein yhtä paksu kuin superpaksu merinovilla, mutta paljon kevyempi ja pehmeämpi! Klassinen valinta kaikkiin neuleprojekteihisi, suuri lanka säilyttää kauniin paksun ja mukavan ulkonäön lisäetunaan keveyden, paksuuden ansiosta helppo käyttää.
Monipuolinen käyttö Täydellinen DIY-käsityö tai projekti mukaviin neulepeittoihin, tyynyihin, mattoihin, huiveihin, hattuihin ja muihin neuleprojekteihin koulussa tai kotona! Voidaan käyttää myös virkkaukseen, kudontaan ja koristeluun.
Käsityöt kaikenikäisille Paksu lanka sopii erinomaisesti kaikenikäisille käsityöläisille! Täydellinen lapsille, teini-ikäisille, aikuisille tai senioreille viemään käsityötaitojaan seuraavalle tasolle. Luo ainutlaatuisia ja trendikkäitä käsivarsivirkkauksia, suuria ompeleita tai suuria käsinneulottuja esineitä tällä superpehmeällä, paksulla, pörröisellä huopachenillelangalla
Helppohoitoinen Kätevästi konepestävä ja kuivattava. 1. Käsinpesu tai konepesu kylmällä vedellä hellävaraisella ohjelmalla; 2. Alkuperäinen veden lämpötila ei saa ylittää 30C tai 86F; 3. Rumpukuivaus normaalisti/matalalla lämmöllä; 4. Tasokuivaus/ilmakuivaus 5. Ei saa valkaista; Ei saa silittää; Ei saa kuivapestä;
Tuotenro
35414690-3c3f-4547-823d-8e4d64679127
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Erittäin paksu lanka virkkaukseen – 8 kappaleen pakkaus suurta pehmeää pörröistä tie dye -chenillelankaa käsinneulontaan – vihreä
52,38 €
52,38 €
To, 15 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa