Ekstruuderin hotend-sarjan varaosat Creality CR10 Ender 3 MK8 3D-tulostimille 0,4 mm suuttimella, lämmityslohkolla, 24V 40W, 12V 40W
56,64 €
56,64 €
Ke, 30 syys - ti, 6 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Yleistä
Tämä hotend-ekstruuderisarja on suunniteltu yhteensopiville 3D-tulostimille. Se sisältää olennaiset komponentit lämmitykseen ja ekstruusioon, ja sen muotoilu on tarkoitettu luotettavaan käyttöön. Kurkkusuutin ei ole PTFE-vuorattu, mikä auttaa estämään filamentin tukkeutumista.Tuotteen ominaisuudet
- Alumiininen lämmityslohko
- Ruostumattomasta teräksestä valmistetut pneumaattiset liittimet
- Asennustyyppi: Ulkoinen kierreliitäntä
- Kestävä messinkisuutin
- Suuttimen koko: 0,4 mm
- Jäähdytyselementti: 28 mm
- Lämmityslohkon mitat: 20 x 20 x 10 mm
- Lämmitysputki: 24V 40W
- Termistori: Valkoinen johto
- Lämmitysputki: Punainen johto
- Käyttölämpötila-alue: -40 ~ +260 °C (-40 ~ +500 °F)
- Paino: 45 g
- Pakkauksen sisältö: 1 x Jäähdytyselementti, 1 x Lämmityslohko, 1 x Suutin 0,4 mm, 1 x suora pneumaattinen liitin, 1 x kurkkusuutin, 2 x ruuvit
Yhteensopivuus
- Yhteensopiva Creality Ender 3 3D-tulostimien kanssa
- Yhteensopiva Alfawise U20:n kanssa
- Yhteensopiva Alfawise U30:n kanssa
- Yhteensopiva CR10:n kanssa
- Yhteensopiva CR10S:n kanssa
- Yhteensopiva CR10 S5:n kanssa
- Yhteensopiva CR10-MINI:n kanssa
- Yhteensopiva CR10 S4:n kanssa
Tuotenro
287989be-9a43-408f-8e85-33574e7a62fd
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Ekstruuderin hotend-sarjan varaosat Creality CR10 Ender 3 MK8 3D-tulostimille 0,4 mm suuttimella, lämmityslohkolla, 24V 40W, 12V 40W
56,64 €
56,64 €
Ke, 30 syys - ti, 6 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa