E27-kattokruunu riippuvalaisin Vintage Retro Antique Edison -lampunkanta 110-250V Kuparinen pistorasia-adapteri (kultapronssi) KLB
20,00 €
20,00 €
To, 2 heinä - ke, 8 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
DIY-valaistukseen E27-riippuvalaisin sopii kaikkiin E27- tai LED-lamppuihin, joissa on E27-kierre.
Kaapelin pituus: 1,2 m, jännite: 110-250 V, kanta: E27 (lamppu ei sisälly). mukana).
Riippuvalaisin voi saavuttaa 60 W, 110 V-250 V. Sen avulla voit käyttää kaikkia E27-lamppuja, ei vain Edison-lamppuja, vaan myös LED- ja CFL-lamppuja. Kanta on valmistettu korkealaatuisesta alumiinista, joka ei ruostu, pitkäikäinen. Täyttää tarpeesi erilaisiin valaistustehosteisiin.
Voit säätää lampun pituutta valaistustarpeidesi ja halutun ulkonäön mukaan.
Vintage-miniriippuvalaisin yhdistää modernin ja vintage-tyylit, mikä tekee siitä ihanteellisen sisustuksen makuuhuoneeseesi, olohuoneeseesi, eteiseen, kahvilaan, toimistoon jne., joka sopii makuusi tyylikkäästi.
KLB Store
Tuotenro
b31460f7-b93b-4f6a-a51f-5b2b3bb98190
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
E27-kattokruunu riippuvalaisin Vintage Retro Antique Edison -lampunkanta 110-250V Kuparinen pistorasia-adapteri (kultapronssi) KLB
20,00 €
20,00 €
To, 2 heinä - ke, 8 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
17,99 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
12,80 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
E02 Korjaus #58113 P4071 Suodatin Impellerin Huoltosarja Lay Z Spa -porealtaaseen Coleman-vesipumpun tiivisteen kunnostussarja, jossa on Impelleri, tiivisteet, akseli ja 1 ruuvisarja
18,75 €
Lay Z Spa -pumppu, hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluavat pumput
17,00 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,73 €
Pink Collagen Volume Multi Balm - Parantaa juonteita ja kiinteyttää kosteuttava puikko
13,16 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €