DC-rele 12V 500A Sulakepesä 100A Sulakkeet Kaksoisakkujen Latausisolaattori Autoihin Matkailuautoihin Jahteihin
43,00 €
43,00 €
Ke, 8 heinä - ma, 13 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
1、Tällä erotinreleellä sinun ei tarvitse tyhjentää pääkäynnistysakkua sähkölaitteiden turvalliseen käyttöön, vaan apuakulla. 2、DC-releellä on automaattisen säädön, turvallisuussuojan ja muunnospiirin rooli piirissä. 3、Ammattimaisesti valmistettu vakaata suorituskykyä ja pitkää käyttöikää varten. 4、Laaja käyttöalue, sopii autoihin, matkailuautoihin, jahteihin, äänimuokkaukseen jne. 5、Valmistettu ensiluokkaisesta tie+ABS-materiaalista, kestävä ja tukeva, turvallisempi käyttää.Tuotetyyppi: Kaksoisakkujen erotin
Materiaali: ABS+Tie
Väri: Kuten kuvissa näkyy
Nimellisjännite: 12V
Jatkuva virta: 300A
Huippuvirta: 500A
Ominaisuudet: Käynnistysmuoto
Yhteysmuoto: Normaalisti auki
Käyttöalue: Sopii autoihin, matkailuautoihin, jahteihin, äänimuokkaukseen jne.
4 x Punainen Sulakeputki
2 x Sulakepesä
1 x Rele
2 x Sulakeputki
2 x Solki
4 x Korvakeliuska
2 x Suojalevy
100 % tyytyväisyytesi on meille tärkeintä. Tarjoamme sinulle parasta palvelua. Jos havaitset tuotteen vastaanottamisen jälkeen ongelmia, kuten vaurioita, virheellisen määrän jne., ota meihin yhteyttä välittömästi, niin tarjoamme sinulle parhaan ratkaisun!
Tuotenro
e240ee01-add2-4611-accc-f31f2eca9503
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
DC-rele 12V 500A Sulakepesä 100A Sulakkeet Kaksoisakkujen Latausisolaattori Autoihin Matkailuautoihin Jahteihin
43,00 €
43,00 €
Ke, 8 heinä - ma, 13 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,20 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Kolminkertainen olkapäähieroja - Shiatsu-lämmitetty tyyny, 3 säädettävää tasoa, olkapää-/niska-/jalkakivun lievitys, kompressio ja tärinä
30,68 €
MM 2026 Argentiinan maajoukkueen kotiottelupaita lapsille ja aikuisille, nro 10 Messi 26
32,80 €
3D White -hampaidenvalkaisuliuskat Professional Effects - Valkaisee hampaita, White Luxe 10 paria
23,20 €
27/36cm Jalkapallon MM-kisojen pokaali, hartsikopio, pokaalimalli, matkamuistolahja jalkapallofaneille 21CM (ontto) 21CM
25,05 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
28,48 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €
Uusi tyyli Ford Badge soikea sininen/kromi 145x 60mm etu-/takamerkki Focu-FA2-
19,03 €