Cross-line laser matkalaukussa + tarvikkeet Humberg HM-170
108,90 €
108,90 €
Aikaisempi alin hinta:
121,90 €
To, 10 heinä - ke, 16 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Humberg HM-170 on huippuluokan 4D-laservaaka, joka on suunniteltu ammattilaisille, jotka vaativat työssään tarkkuutta ja luotettavuutta. Tämä edistyksellinen työkalu sopii täydellisesti sekä rakennus- että viimeistelytehtäviin, sillä se tarjoaa valikoiman ominaisuuksia, jotka tekevät siitä välttämättömän tarkassa kohdistuksessa ja tasoituksessa. Asensitpa sitten huonekaluja tai työskentelet suurissa rakennusprojekteissa, HM-170 varmistaa, että jokainen linja on täysin suora ja jokainen kulma on tarkka.
- Pysty- ja vaakasuora laser helpottaa vaaitus ja kohdistusta
- Itsetasautuminen 4 asteen sisällä nopeaa asennusta varten
- 40 metrin kantama laajaan peittoon
- Vihreä laservalo (515 nm) takaa hyvän näkyvyyden
- 16 laserlinjaa lisää tarkkuutta
Humberg HM-170 erottuu edukseen itsetasoittumiskyvyllään, joka säätää automaattisesti 4 asteen alueella varmistaakseen täydellisen kohdistuksen joka kerta. Tämä ominaisuus yhdistettynä kykyyn toimia lämpötiloissa -20°C - 50°C tekee siitä vankan valinnan erilaisiin ympäristöihin. Laserin vihreä valo, jonka aallonpituus on 515 nm, on erityisen hyödyllinen, koska se pysyy näkyvissä myös kirkkaissa olosuhteissa, mikä varmistaa, että voit työskennellä tehokkaasti rasittamatta silmiäsi.
HM-170:n virtalähteenä on kaksi Li-Ion-akkua, joista kumpikin tarjoaa jopa 6 tuntia jatkuvaa käyttöä. Tämä tarkoittaa, että voit työskennellä jopa 12 tuntia keskeytyksettä nopeasti vaihdettavan akkujärjestelmän ansiosta. Akut on suunniteltu ladattavaksi ilman muistiefektiä, joten voit ladata niitä tarpeen mukaan niiden kapasiteettia heikentämättä. Lataus kestää vain 4–5 tuntia, mikä varmistaa, että laservaakasi on aina valmis seuraavaa tehtävää varten.
- 2 Li-Ion-akkua (3,7 V, 2400 mAh) mukana
- 12 tuntia kokonaiskäyttöaikaa
- Nopea akun vaihto keskeytyksetöntä työtä varten
- Mukavuuden vuoksi mukana tulee laturi
HM-170 sisältää myös valikoiman lisävarusteita sen toimivuuden parantamiseksi. Kaukosäädin mahdollistaa kätevän käytön kaukaa, kun taas mukana tulevat lasit parantavat lasernäkyvyyttä kirkkaassa ympäristössä. Paketissa on myös pyörivä alusta ja seinäteline, jotka tarjoavat vakaat ja säädettävät sijoitteluvaihtoehdot. Lisäksi mukana on kohdelevyt, jotka helpottavat tarkkaa laserkohdistusta ja kohdistusta.
Säilytyksen ja kuljetuksen helpottamiseksi laservaaka toimitetaan tukevassa kantolaukussa, joka pitää kaikki osat turvassa ja järjestyksessä. Tämä tekee Humberg HM-170:stä paitsi tehokkaan työkalun myös käytännöllisen työkalun, mikä varmistaa, että voit ottaa sen mukaan minne tahansa projektisi vie.
Paino, gramma
2100
Artikkelin numero
5bd2b7b6-91e1-4dcb-bb03-e5b5300a646b
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Cross-line laser matkalaukussa + tarvikkeet Humberg HM-170
108,90 €
108,90 €
Aikaisempi alin hinta:
121,90 €
To, 10 heinä - ke, 16 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
14,12 €
1-PACK POP MART Rabbids Monster Jännittävä Macaron Avaimenperälelu Charm
15,00 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
19,90 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkepaketti Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 grey
20,80 €
1 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko (satunnainen väri)-Perfet-XM3
14,78 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €