Barokki sienellä pehmustettu samettinen hiuspanta, vihreä
29,39 €
29,39 €
Pe, 25 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kuvaus.
Ominaisuudet.
100 % upouusi ja korkealaatuinen
Joustava, barokkityylinen, täysin koristeltu muotoilu kimaltelevilla tähdenmuotoisilla keinotekoisilla helmillä ja pisaranmuotoisilla lasitimanttimaisilla kristalli koristeilla.
Tämä vintage-diadeemi on kokoelma rikkaita lausuntoja, joissa on vintagea ja ainutlaatuista viehätystä. Voidaan venyttää sopimaan useimpiin päänleveyksiin.
Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, se on kevyt, pehmeä ja mukava, ei leikkaa korvia ja lisää kiiltoa asuusi ja hiuksiisi.
Täydellinen häihin, Halloweeniin, teatteriin, roolipeleihin, tanssiaisiin, syntymäpäiviin, juhliin, festivaaleille, vuosipäiviin tai muihin erityistilaisuuksiin.
Saatavilla vain 1 hiuspanta, muut kuvassa näkyvät asusteet eivät sisälly toimitukseen.
Tekniset tiedot.
Materiaali. Kangas + strassit + keinotekoiset helmet
Pään ympärysmitta. 55-58cm (21.65-22.83in)
Määrä. 1 kappale
Varoitus.
Siirtymäaika. 1cm=10mm=0.39inch
Ei vähittäismyyntipakkausta saatavilla.
Salli 1-3 mm:n virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. Varmista, että et välitä tästä ennen tarjouksen tekemistä.
Eri näyttöjen välisen eron vuoksi kuva ei välttämättä heijasta tuotteen todellista väriä. Kiitos.
Paketti sisältää.
1 hiuspanta (vähittäismyyntipakkaus ei sisälly)
Tuotenro
bc4d169b-924d-47ae-883c-3dc4544cbacb
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Barokki sienellä pehmustettu samettinen hiuspanta, vihreä
29,39 €
29,39 €
Pe, 25 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa