Automaattinen ajovalojen ohjauskytkin valoanturimoduuli sopii MK4:lle
31,06 €
31,06 €
Ti, 20 loka - ma, 26 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
1. Jälkimarkkinoiden ajovalojen ohjauskytkin ensiluokkaisella laadulla.
2.Aseta kytkin automaattiasentoon, valot syttyvät/sammuvat automaattisesti, kun ympäristön kirkkaus on asetettua arvoa alhaisempi/korkeampi.
3.Nopea vaste – ajovalojen automaattinen avaaminen kestää alle 1 sekunnin.
4.Suojaa akkua – ennen auton käynnistystä valot sammuvat automaattisesti; auton käynnistyksen jälkeen valot syttyvät 3 sekunnin kuluttua.
5.Tehdasasetusten mukaisesti, täydellinen yhteensopivuus autoon.
Tekniset tiedot:
Ominaisuudet:
Jälkimarkkinoiden ajovalojen ohjauskytkin ensiluokkaisella laadulla.
Aseta kytkin automaattiasentoon, valot syttyvät/sammuvat automaattisesti, kun ympäristön kirkkaus on asetettua arvoa alhaisempi/korkeampi.
Nopea vaste – ajovalojen automaattinen avaaminen kestää alle 1 sekunnin.
Suojaa akkua – ennen auton käynnistystä valot sammuvat automaattisesti; auton käynnistyksen jälkeen valot syttyvät 3 sekunnin kuluttua.
Tehdasasetusten mukaisesti, täydellinen yhteensopivuus autoon.
Tukeva muovikotelo, ei helposti halkeava, erittäin kestävä.
Vaihda suoraan vanha tai rikkinäinen ikkunakytkin, helppo asentaa.
Korvaa valmistajan osanumerot viitteeksi: 1C0941531, 3BD941531, 3BD941531A.
Tekniset tiedot:
Kunto:
Materiaali: ABS-muovi
Väri: Musta
Valmistajan osanumero: 1C0941531, 3BD941531, 3BD941531A
Koko: 11,2 x 6,3 cm/4,4 x 2,5 tuumaa
Kaapelin pituus: 112 cm/44,1 tuumaa
Pakkauksen paino: noin 197g/6,9oz
Kolme valaistustilaa:
1. Tunnelitila (Reaktioaika: 1s)
2. Normaali tila (Reaktioaika: 3s)
3. Viivetila (Reaktioaika: 5s)
Soveltuvuus:
Sopii Bora MK4 1999-2004
Sopii B5 / B5.5 1998-2005
Sopii 9N / 9N3 1999-2001
Sopii Seat:
Sopii SEAT Alhambra I (7V8, 7V9) (1781 - 2792 , 90 - 204 PS)
Sopii Fabia I Hatchback (6Y2) (996 - 1984 , 50 - 130 PS)
Sopii Octavia I Hatchback (1U2) (1390 - 1984 , 60 - 180 PS)
Sopii Fabia ennen vuotta 2015 (vuosi 2015 ei sisälly)
Pakettiluettelo:
1 x Ajovalokytkin valoanturimoduulilla
Huomautuksia:
1.Yhteensopivuus on vain viitteellinen. Vertaa osanumeroa omaasi ennen ostamista!
2.Salli 0~1 tuuman virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. Kiitos ymmärryksestäsi.
3.Huomaa, että tämän tuotteen uusi ja vanha tyyppi lähetetään satunnaisesti, ja varmista, ettet välitä siitä ennen tilaamista.
Pakettiluettelo:
Tuotenro
dce44abb-6558-4c69-8f6c-c705dff02fc0
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Automaattinen ajovalojen ohjauskytkin valoanturimoduuli sopii MK4:lle
31,06 €
31,06 €
Ti, 20 loka - ma, 26 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa