Aroma Kitara Clipon Viritin USB Ladattava Sisäänrakennettu Akku Viulu Ukulele AT102 (Sininen)
20,00 €
20,00 €
Ti, 23 kesä - pe, 26 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa myymälään!
1、Tämä kompakti clip-on viritin sopii puolisävelaskelmalle / kitaralle / bassolle / ukulelle / viululle. 2、Mukana sisäänrakennettu akku, voit myös helposti liittää ja ladata mukana tulevalla USB-virtajohdolla. 3、Teräväpiirtoinen värinäyttö on otettu käyttöön, jotta käyttö olisi helpompaa ja selkeämpää. 4、Clip-on viritin on erittäin joustava muuttamaan kulmia, jotta tiedot olisi helpompi lukea. 5、Tuote voidaan sijoittaa soittimen eteen tai taakse, molemmilla tavoilla saadaan erinomainen vaikutus.Tuotetyyppi: Kitara Clip-On Viritin
Malli: AT-102
Materiaali: ABS + PMMA
Sopii tai Soittimet: 12 yhtäläistä temperaatiota, kitara, basso, viulu, ukulele
Mikrofonin alue: A0-C8
Akku: 110mah litiumakku
Virtalähde: UCB DC5V
A4 Taajuusalue: 430-450hz
Keskinäyttö: ±50
1 x Kitara Clip-On Viritin
1 x USB-kaapeli
1 x Käyttöohje
Pyrimme saavuttamaan 100 % tyytyväisyytesi ja tarjoamaan sinulle vain hyvän ostokokemuksen. Jos sinulla on kysyttävää tavaroiden vastaanottamisen jälkeen (eri tuotemäärät, vaurioituneet pakkaukset jne.), ota meihin yhteyttä ajoissa! Tarjoamme sinulle parhaan ratkaisun
Tuotenro
a42755db-e2cb-4e3e-8a23-908259c89a4b
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Aroma Kitara Clipon Viritin USB Ladattava Sisäänrakennettu Akku Viulu Ukulele AT102 (Sininen)
20,00 €
20,00 €
Ti, 23 kesä - pe, 26 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
Glitter Dumpling, Glitter Dumpling Squishy laatikolla, Dumplings Sensory Squeeze Toy stressin lievitykseen White
12,90 €
Aiempi alin hinta
13,90 €
Korealainen väriä korjaava meikkivoide ikääntyvälle iholle
16,74 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Ikkunanpesin 2-in-1 teleskooppivarrella 4,5 m - Ikkunanpesu korkeille ikkunoille, autolle, suihkulle, sisä- ja ulkotiloihin gray
31,00 €
2 kpl Uusi Lymfaattinen Hieronta Kasvoharja – Ergonominen Hierontaharja Kasvoille, Edistää Verenkiertoa & Lievittää Väsymystä
10,80 €
Aiempi alin hinta
14,00 €
Avaimenkuori/Hälytyskotelo 4 Napilla Saab 9-3 & 9-5 Black Svart
9,81 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
13,63 €
Aiempi alin hinta
17,79 €