Arc'teryx Bird Head Toque Pipo Musta Merinovilla Neulottu Talvipipo Unisex Black
25,30 €
25,30 €
Pe, 19 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuotetiedot
Merkki: Arc’teryx – maailmankuulu ensiluokkaisista ulkoiluvarusteista ja teknisistä suorituskykyisistä vaatteista
Malli: Bird Head Toque Pipo
Koko: pituus 22cm
Väri: oliivinvihreä – klassinen, monipuolinen ja helppo stailata (sävy voi vaihdella hieman valaistuksen tai näytön asetusten mukaan)
Materiaali: Merinovillasekoitus akryylillä – tarjoaa luonnollista lämpöä, pehmeyttä, hengittävyyttä ja erinomaista kestävyyttä
Tyyli: Unisex neulottu talvipipo – sopii sekä miehille että naisille
Istuvuus: Normaali istuvuus täydellä pään peitolla – suunniteltu mukavuuteen ja luotettavaan suojaan kylmällä säällä
Väri
Black
Tuotenro
c7a4062f-2b0d-496d-b606-f104ab62b22b
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Arc'teryx Bird Head Toque Pipo Musta Merinovilla Neulottu Talvipipo Unisex Black
25,30 €
25,30 €
Pe, 19 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
10,50 €
Plantronics Voyager Legend Bluetooth -kuuloke – Mono langaton melunvaimennus PC:lle, tabletille ja matkapuhelimelle
28,00 €
Aiempi alin hinta
28,70 €
[KK] Aurinkokennovalo ulkokäyttöön, rautainen riippuvalaisin päivänkakkarakuviolla, lamppu, aita-projektio riippuvalaisin (FMY) Multicolor
19,80 €
Aiempi alin hinta
22,00 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
7,56 €
Aiempi alin hinta
9,15 €