AMSAMOTION USB-LOGO Ohjelmoinnin eristetty kaapeli Siemens LOGO PLC LOGO USB-kaapelille RS232-kaapeli 6ED1
26,88 €
26,88 €
Aiempi alin hinta
30,72 €
Ma, 28 syys - pe, 2 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kaapeliohjelmointi toteutetaan USB-liitännän ja sarjaoheissignaalin muuntimen ohjelmoinnin kautta. Tietokoneen ohjauksessa tietokoneen USB-liitäntä simuloi perinteistä sarjaporttia (yleisesti tunnettu COM-porttina), mikä mahdollistaa nykyisten ohjelmointiohjelmistojen, viestintäohjelmistojen ja valvontaohjelmistojen käytön. Kaapelin käyttövirta tulee USB-portista ja LOGO-ohjaimen ohjelmointiportista.
USB-LOGO CABLE on valosähköisesti eristetty ja sitä voidaan käyttää LOGO-ohjaimissa, erityisesti teollisuusalueilla, joissa on suurempia häiriöitä ja helposti vaurioituva viestintäportti.
Kaikenlaiset piirin suojatoimenpiteet mahdollistavat järjestelmän turvallisen toiminnan.
USB-LOGO-kaapeli poistaa 1. sukupolven raskaan sovittimen ulkonäön ja soveltaa uutta muotoilua, jossa nopea tiedonsiirron mikrosiru on sisäänrakennettu 6-napaiseen neliönmuotoiseen porttipäähän. Se on kannettavampi ja toiminto on vakaampi ja tehokkaampi.
Tarkoitus: Sopii Siemens LOGO -sarjan PLC-ohjelmointikaapelille
Pituus: 3 metriä
Tarkista liitäntä ennen tuotteen tilaamista:
PC-CABLE:
PC-puoli on 9-napainen naaras RS232-portti, PLC-puoli 6-napainen neliönmuotoinen
USB-CABLE:
USB-portti yhdistää PC:n, PLC-puoli 6-napainen neliönmuotoinen.
Väri: musta
Materiaali: PVC+kuparijohto
Pakkauksen sisältö:
1 x PLC-ohjelmointikaapeli
Vain yllä oleva paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valokuvaus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kuvan kohteen värin hieman erilaiseksi kuin todellinen. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Tuotenro
59f92d2a-4a64-429c-bccb-35aeabb66f90
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
AMSAMOTION USB-LOGO Ohjelmoinnin eristetty kaapeli Siemens LOGO PLC LOGO USB-kaapelille RS232-kaapeli 6ED1
26,88 €
26,88 €
Aiempi alin hinta
30,72 €
Ma, 28 syys - pe, 2 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa