8 kpl Halloween Pat Ring -rannekkeet Lasten juhlatarvikkeet Uusi festivaali Aave Kurpitsa Lepakko Snap Ring Rannekoriste
17,00 €
17,00 €
Pe, 18 syys - to, 24 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
8 kappaletta Halloween-rannekkeita taputtamalla ympyrää
Sisältää: musta lepakko / valkoinen aave / musta aave / oranssi kurpitsa / kuu lepakko / violetti perhonen / sininen aave / musta hattu kurpitsa
Koko;21*6cm
Korkealaatuiset ympäristöystävälliset materiaalit, söpöt ja mielenkiintoiset, sopivat lapsille leikkimään, vain taputus ranteeseen, rautaringin voi asettaa päälle, erittäin kätevä, voidaan käyttää käsikoristeena Halloweenina.
Tuotenro
bc208694-c4f1-420a-bc55-05136ecf8a62
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
8 kpl Halloween Pat Ring -rannekkeet Lasten juhlatarvikkeet Uusi festivaali Aave Kurpitsa Lepakko Snap Ring Rannekoriste
17,00 €
17,00 €
Pe, 18 syys - to, 24 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa