7 päivän automaattinen elektroninen pilleriannostelija hälytyksillä lääkkeiden hallintaan
29,50 €
29,50 €
Aiempi alin hinta
32,20 €
Ke, 7 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
100% uusi ja korkealaatuinen
Automaattinen pilleriannostelija mahdollistaa potilaiden ja hoitajien ohjelmoinnin, valvonnan ja annosten hallinnan 7 peräkkäisen päivän ajan, tarjoten ääni- ja visuaalisia hälytyksiä 1–6 kertaa päivässä.
Helppolukuinen LCD ja valaistut hälytykset. Digitaalinen käyttöliittymä näyttää ajan, piippaa ja vilkkuu, kun lääkitys on otettava [Järjestelmä hyväksyy jopa 4 hälytystä]. Avaa luukku, käännä se ylösalaisin ja ota lääke lopettaaksesi hälytyksen.
Yksinkertaiset asetukset. Akkuvirralla toimiva järjestelmä voi asettaa sujuvan liukuvan noutoikkunan muutamassa sekunnissa, ja se tarjoaa myös enemmän mukavuutta vanhuksille, niveltulehduspotilaille jne.
Koko: 11 * 11 * 2CM
Pakkaus sisältää: 1x pillerikotelot
Huomautus:
1. Eri näytön ja valaistustehosteen vuoksi kohteen todellinen väri voi olla hieman erilainen kuin kuvissa näkyvä väri.
2. Salli 1-3 cm virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. (1 tuuma = 2,54 cm)
Kiitos tuestasi :)
Tuotenro
778afacb-dc95-4e57-904d-9fb07be7796a
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
7 päivän automaattinen elektroninen pilleriannostelija hälytyksillä lääkkeiden hallintaan
29,50 €
29,50 €
Aiempi alin hinta
32,20 €
Ke, 7 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa