6-nastainen DC CDI -sytytin Racing Dark Veloci Thunder 250 GY6 150CC Zanella150 RX Z6 BR200RR DT200 CROSSMAX250 -malleihin
22,99 €
22,99 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
100% uusi
Helppo asentaa.
Korkealaatuinen ja erittäin
6-nastainen DC CDI [4 + 2 ]
Huomautus: Jos moottoripyöräsi alkuperäinen sytytystulppa on sama kuin kuvassa, ja moottoripyöräsi on DC-sytytys ja moottoripyöräsi on skootteri, eli skootteri, jossa on GY6-moottori, niin yllä olevat tuotteet ovat plug-and-play moottoripyörääsi.
Jos moottoripyöräsi sytytys on juuri sama kuin kuvassa, mutta se ei ole skootteri, sinun on ehkä vaihdettava moottoripyöräsi sytytystulpan johtojen järjestys ennen kuin voit käyttää sitä.
(Varmista, että tämä tuote sopii moottoripyörääsi)
Teho: DC 12v
Väri: Oranssi
Materiaali: Muovi
Paketin sisältö:
1 * DC CDI -sytytin Racing
Vain yllä oleva paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri on hieman erilainen kuin todellinen. Mittausvirhe on +/- 1-3cm.
Tuotenro
3881dc1a-f995-45db-a5e5-f443a6afc731
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
6-nastainen DC CDI -sytytin Racing Dark Veloci Thunder 250 GY6 150CC Zanella150 RX Z6 BR200RR DT200 CROSSMAX250 -malleihin
22,99 €
22,99 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,00 €
Aiempi alin hinta
15,30 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
MM-kisat 2026 Espanja Koti Lasten Aikuisten Jalkapallopaita Nro 19 LAMINE YAMAL LAMINE YAMAL 24
24,29 €
Aiempi alin hinta
35,66 €
100 kpl Florabest LIDL FRTA 20 A1,FAT 18B3, FRT -rehunleikkurin vaihtolavat muovia
19,00 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €
Korealainen väriä korjaava meikkivoide ikääntyvälle iholle
21,29 €
2026 Jalkapallon MM-kisat Norja Kotipaita Lapset Paita+shortsit+sukat (Nro 9 Haaland Painettu) 26
28,00 €