6 kpl uudelleenkäytettävää kahvisuodatinta, elintarvikelaatuista ruostumatonta terästä, ympäristöystävällinen, Keurig 1.0- ja 2.0-kahvikoneisiin(Mu...
20,50 €
20,50 €
Ti, 14 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuotteen edut:
1. Yhteensopiva KEURIG 2.0- ja 1.0-, MINI PLUS -sarjan kanssa (useimmat muut markkinoilla olevat kupit eivät ole yhteensopivia)
2. Jauheen täyttökapasiteetti on suuri, sitä voidaan käyttää uudelleen, ja se on ympäristöystävällinen ja taloudellinen.
3. Suodatin on hienompi ja keitetyssä kahvissa on vähemmän jäämiä.
4. Hieno työ, ei purseita.
5. Kansi on muodostettu yhtenä kappaleena, eikä putoamisilmiötä esiinny.
Soveltuvat mallit:
K10Plus\\k45\\k55\\k65\\k70\\k75\\k80\\k90\\ k155\\k200\\k250\\k300\\k350\\k360\\k245\\k400\\k450\\k460\\k475\\k525\\k525C\\k550\\k560\\k575\\K- Select \\K-Elite\\K-Compact\\K-Mini Plus\\K -Caf\\K-Compact\\V600\\V700\\V1255\\B30\\B40\\B44\\B60\\B70\\B130\\B140\\B150\\B145\\B155\\B200\\B3000\\hamilton flexbrew e3881ce
Säästä rahaa 'rahaa: Nämä uudelleenkäytettävät kahvisuodattimet toimitetaan 6 kappaleen sarjassa, ja kutakin voidaan käyttää useita kertoja. . Suodattimemme auttavat sinua minimoimaan Keurig-panimotarvikkeisiin käyttämäsi rahat, jolloin saat kaiken irti kahviostoistasi ja samalla autat pysymään ympäristöystävällisenä.
Ensiluokkainen laatu: Nämä uudelleenkäytettävät kahvikapselit on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, elintarvikelaatuisesta ruostumattomasta teräksestä, jotka kestävät astianpesukoneen ja eivät ime haitallisia aineita. Yksikappaleinen muotoilu lämmönkestävällä ruostumattomasta teräksestä valmistetulla verkkosysteemillä. Auttaa tuottamaan parhaat kahvit, joita olet koskaan juonut. Naarmuuntumaton sisustussuunnittelu tekee myös puhdistamisesta helppoa.
Ympäristöystävällinen: Nämä uudelleenkäytettävät suodattimet eivät ole vain loistavia sinulle ja henkilökunnallesi, vaan ne ovat myös erittäin hyödyllisiä planeetallemme.
Helppokäyttöinen ja turvallinen: Uudelleenkäytettävät suodattimemme ovat uusin muotoilu kahvin ystäville. Suodattimet itsessään ovat erittäin helppokäyttöisiä: täytä kahvilla, sulje kansi helposti ja laita ne koneeseen. Se on Sisältö: 6 suodatinta on erittäin hyvä hinta-laatusuhde uudelleenkäytettävien suodattimien määrään nähden.
Tuotenro
05cd30f0-140a-41fa-8a25-7fa29ded58fe
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
6 kpl uudelleenkäytettävää kahvisuodatinta, elintarvikelaatuista ruostumatonta terästä, ympäristöystävällinen, Keurig 1.0- ja 2.0-kahvikoneisiin(Mu...
20,50 €
20,50 €
Ti, 14 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristettava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäppäryyteen, violetti orgen
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
23,33 €
BM-W Konepellin tunnusmerkki logo 82MM 82MM{f} 82MM
16,00 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu, violetti Purple
12,99 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €
DIY-värityspeitto, jossa 24 värikynää, 50 x 60 tuumaa, väritä oma peittosi, pestävä peittotaide-esine, monivärinen F
27,90 €
Sadekerääjä (syöksyputkille 70-100 mm, sadevedenkerääjä sadevesitynnyreille, kattoalueille jopa 80 m) 503070, harmaa (LGL)
22,00 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristeltava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäpertelyyn pink bear
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €