500W modifioitu siniaaltoinvertteri aurinkoinvertteri älykkäällä kaksois-LCD-näytöllä, 4 USB 4.2A pikalatausporttia 12V - 220V
50,13 €
50,13 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
1, 4 USB-porttia: Auton tehoinvertteri, jossa on 4 USB-porttia ja 2 AC-pistorasiaa, tehoinvertterin mukana tulee ilmainen tupakansytytin ja 2 akkupidikettä, tupakansytyttimen kaapeli voi helposti virroittaa laitteen. 2, 2 tupakansytyttimen jakoreikää: 2 tupakansytyttimen jakajaa voi auttaa sinua käyttämään tupakansytytintä samanaikaisesti, esimerkiksi voit käyttää auton stereota ja auton tallenninta samanaikaisesti, se voi auttaa sinua ratkaisemaan hämmennyksen, kun autossasi on vain yksi tupakansytytin. 3, LCD-näyttö: Värikäs älykäs LCD-näyttö näyttää akun muunnoksen ja reaaliaikaisen ulostulon, kun akun jännite on alle 10,5 V, invertteri on matalajännitesuojattu. 4, Turvallisuussuojaus: Sisäänrakennettu sulake, turvallinen lataussuunnittelu ja jäähdytystuuletin estävät auton tehoinvertterin ylikuumenemisen, mikä säästää virtaa ja energiaa, ylijännite, ylikuormitus, ylivirta, oikosulku, alijännite, ylikuumeneminen ja oikosulkusuojaus. 5, Laajalti sovellettavissa: Kevyt ja kompakti, täydellinen lomille, retkeilyyn ja työmatkoille, se voidaan liittää lähes kaikkiin 12 V ajoneuvoihin, tarjoten latausvaihtoehtoja kaikkialla.
Tuotetyyppi: Modifioitu siniaaltoinvertteri
Materiaali: ABS
Bruttopaino: 776 G / 27,4 OZ
Digitaalinen näyttö: Tulo- ja lähtöjännite
Tulojännite: 12V DC
4 USB-porttia: 5V DC 3.6A
Ei kuormitusvirtaa: ≤0.5A
Muunnostehokkuus: Yli 90 %
Suojaustoiminto: Ylikuormitus, ylilämpötila, korkea jännite, matala jännite, käänteinen liitäntä, oikosulku
Käyttö: Älykäs lämpötilan säätö, voidaan käyttää alle 300 W laitteisiin (paitsi laitteet, joissa on induktiivisia kuormia ja moottorituotteita)
Font-Family: 'Arial'! Important; } .wang-edit-text table {border-top: 1px solid #000; border-left: 1px solid #000; } .wang-edit-text table td, .wang-edit-text table th {border-bottom: 1px solid #000; border-right: 1px solid #000; padding: 3px 5px; } .wang-edit-text table th {text-align: center; }
1 x Invertteri
1 x Tupakansytytin
2 x Akkupidikkeet
1 x Käyttöohje - ASIAKASPALVELU Jos löydät tuotteesta ongelmia sen vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita ja virheellisen määrän, ota meihin välittömästi yhteyttä. Teemme parhaamme tarjotaksemme sinulle tyydyttävän jälkimarkkinointipalvelun
Tuotenro
5544a576-a333-4c18-b91f-2114b6dfe14a
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
500W modifioitu siniaaltoinvertteri aurinkoinvertteri älykkäällä kaksois-LCD-näytöllä, 4 USB 4.2A pikalatausporttia 12V - 220V
50,13 €
50,13 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,00 €
Aiempi alin hinta
15,30 €
27/36cm Jalkapallon MM-kisojen pokaali, hartsikopio, pokaalimalli, matkamuistolahja jalkapallofaneille 21CM (ontto) 21CM
25,05 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
18,99 €
Koiran kypärä ja suojalasit, pieni-keskikokoinen urheilulemmikkieläimen hattu UV-suojalaseilla, säädettävä tuulenpitävä lumitiivis lippalakki silmäsuoja
32,91 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Lxt Bl1860b 18v 6.0ah
47,99 €
4 kpl 40 kg raskaat paviljongin painopussit paviljongin jaloille, sopivat markiiseihin, telttoihin ja paviljonkeihin (Oxford 800D - 50 x 20 cm - musta)
22,00 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €
Korealainen väriä korjaava meikkivoide ikääntyvälle iholle
21,29 €