5 kpl Hotend silikonisukkasuojuksia 3D-tulostimen osia Korkean lämpötilan kestävyys QIDI X-Max 3 / X-Plus 3 / X-Smart 3:lle
26,11 €
26,11 €
Pe, 3 heinä - to, 9 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Optimaalinen suoja ja suorituskyky: Nämä silikonisukat X-Max 3 / x-Plus 3 / X-Smart 3 3D-tulostimille on suunniteltu tarjoamaan erinomainen lämmönkestävyys ja vakaus tulostuksen aikana. Ylläpitämällä tasaisen lämpötilan hotendin ympärillä, nämä suojukset tarjoavat tasaisempia ja luotettavampia tulostustuloksia.
Materiaali: Valmistettu korkealaatuisesta silikonista, nämä sukat eivät ole vain kestäviä korkeita lämpötiloja vastaan, vaan myös kulumista vastaan, mikä tekee niistä pitkäikäisen lisän 3D-tulostustyökaluihisi.
Parannettu tulostuslaatu: Vähentämällä filamentin tarttumisen riskiä lämpölohkoon, nämä sukat auttavat tuottamaan puhtaita ja tarkkoja tulosteita.
Väri: Musta
Materiaali: Silikoni
Vinkkejä: Tuotetta voidaan päivittää jatkuvasti. Eri erien vuoksi todellisessa tuotteessa voi olla pieniä eroja tai värieroja, mikä ei vaikuta käyttöön
Paketin sisältö:
5 x Hotend silikonisuojus
Vain yllä oleva paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Tuotenro
19844b41-ae0d-4f96-9bf0-124b7340b9f7
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
5 kpl Hotend silikonisukkasuojuksia 3D-tulostimen osia Korkean lämpötilan kestävyys QIDI X-Max 3 / X-Plus 3 / X-Smart 3:lle
26,11 €
26,11 €
Pe, 3 heinä - to, 9 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa