4 kappaleen saviruukku itsekastelusuihkut, kasvien kastelutikut, 110 ml koristeelliset itsekastelusuihkut, automaattiset tippukärjet sisätilojen ru...
31,50 €
31,50 €
To, 16 heinä - ti, 21 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Koristeelliset itsekastelusuihkut: Näillä itsekastelusuihkuilla on sarjakuvamainen ulkonäkö. Vesi valuu hitaasti itsekasteluröykkiön läpi kasvien automaattiseen kasteluun. Se voi lisätä puutarhan loistoa samalla kun se kastelee kasveja automaattisesti.
Helppokäyttöinen: Aseta itsekastelunaula vain maaperään ja täytä se vedellä. Jokainen kasvien kastelulaite voi pitää riittävästi vettä 2–5 päivän ajan ympäristöstä, maaperästä ja kasvityypistä riippuen.
Ensiluokkainen materiaali: Kasvien kastelupallot on valmistettu valikoiduista korkealaatuisista lateriittimateriaaleista, joilla on vahva vedenpoisto ja hyvä ilmanläpäisevyys, ne voivat tasapainottaa maaperän kosteutta ja antaa kasvien ja kukkien kasvaa terveemmin.
Laajalti käytetty: Se sopii erittäin hyvin sisätiloihin, ruukkukasveihin, puutarhoihin, lampiin, riippukoreihin, ulkopuutarhoihin, koteihin tai toimistoihin. Tämä automaattinen kasvien kastelukynsisuutin varmistaa, että kasveillasi on riittävästi vettä.
Lahja puutarhanhoidon ystäville: Tämä on loistava lahja kasvien ystäville, perheelle, ystäville, kiireisille puutarhureille. Se sopii erittäin hyvin kasvien kasteluun ulkoilun tai loman aikana.
Ominaisuudet:
1. Valmistettu ensiluokkaisesta terrakottasavesta veden tai ravinneliuoksen automaattiseen imeytymiseen maaperään kasvien juurten kostuttamiseksi.
2. Vesi vapautuu vähitellen terrakotan läpi, kun kasvi tarvitsee vettä. Estä kasvejasi kuivumasta, kun olet lomalla tai unohdat kastella.
3. Värikäs automaattinen kastelija voi lisätä puutarhan loistoa samalla kun se kastelee kasveja automaattisesti.
Tekniset tiedot
Materiaali: terrakotta
Väri: Monivärinen
Tuotteen koko: 100 ml: 11 x 7 x 7 cm, 430 ml: 17 x 10 x 10 cm,
Paketti sisältää:
4 x automaattinen kastelupiikki
Tuotenro
1e62d21b-83c2-4741-b470-c59daa17d20f
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
4 kappaleen saviruukku itsekastelusuihkut, kasvien kastelutikut, 110 ml koristeelliset itsekastelusuihkut, automaattiset tippukärjet sisätilojen ru...
31,50 €
31,50 €
To, 16 heinä - ti, 21 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,44 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
18,99 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
BM-W Konepellin tunnusmerkki logo 82MM 82MM{f} 82MM
16,00 €
Kuuma 2025 Lay Z Spa -pumppu hiljaisella roottorilla, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,75 €
Dumpling Squishy Mystery Box, Satunnainen 1/14 väristä, Söpö hitaasti nouseva nyyttipuristuslelu, Aistinvarainen Fidget stressin lievitykseen, Lahjat
19,00 €
Lay Z Spa -porealtaan pumpun juoksupyörä/roottori E02-korjaus, (69 mm)
15,18 €
2 kpl kokoontaitettavia rullaavia grillikoreja 304 terästä - irrotettava puukahva, korkealaatuinen ruostumaton teräs, ihanteellinen vihanneksille, mereneläville ja grillaukseen 45x9.5cm
20,47 €
(d)case Samsung Galaxy A13 4G -puhelimelle, iskunkestävä lompakkokotelo suojakuori kuviolla, [jalustatoiminto] [korttipidike] PU-nahkainen läppäkotelo Samsu-puhelimelle
14,89 €