3 kpl 54 mm silikonista suodatinkahvan tiivistettä espressokoneisiin (sis. Sage 5:lle) (FMY) Photo Color
17,00 €
17,00 €
Ti, 30 kesä - ma, 6 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Yhdistelmätiiviste espressokoneisiin 870/878/880/860/840/810/450/500/ Sage 500/810/870/875/878/880 /Ageespresso-kahvinkeittimelle, yhteensopiva silikatiiviste on valmistettu elintarvikesilikasta, ei sisällä bisfenoli A:ta, helppo purkaa ja asentaa ja kestää korkeita lämpötiloja paremmin kuin kumitiiviste. Se kestää lämpötiloja jopa -65 F/54 C:sta jopa 450 F/230 C:seen. tiivistys - 54 mm silikonirengas sopii täydellisesti / kahvinkeittimeen. Pehmeä silikoni on helppo asettaa uraan muodostamaan ja tiivistämään, varmistaen, ettei vettä pääse karkuun, samalla kun minimoidaan vaihtotiheyttä.Väri: Valokuvan väriMateriaali: PiiSisältö: 3 x silikonirengastaVain yllä oleva sisältö, muut eivät sisälly.Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa tuotteen värin hieman erilaiseksi kuin todellinen. Mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Väri
Photo Color
Tuotenro
efa29a6a-a89e-4dc1-b536-ace5cc537d55
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
3 kpl 54 mm silikonista suodatinkahvan tiivistettä espressokoneisiin (sis. Sage 5:lle) (FMY) Photo Color
17,00 €
17,00 €
Ti, 30 kesä - ma, 6 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
12,80 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,73 €
25-26 FC Barcelona Aqua Blue Special Edition No.10 Lamine Yamal Pelipaita-setti lapsille ja aikuisille sukilla No.10-WELLNGS color:NO.10 size:26
23,00 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
8,01 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
17,99 €
Lay Z Spa -pumppu, hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluavat pumput
17,00 €