2-pack Wella EIMI Pearl Styler Styling Gel 100ml Transparent
3,8
(4)
3,8
(4)
24,95 €
24,95 €
Ke, 30 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tutki mielikuvitustasi, anna sille vapaat kädet ja luo upeita kampauksia, joissa on määritelty rakenne ja ainutlaatuinen helmikiilto.
- Monipakkaus suosituilta WELLA
- Osta 2-pack Wella EIMI Pearl Styler Styling Gel 100ml
Väri
Transparent
Paino, gramma
290
Tuotenro
d466e068-470c-4a34-9c69-01ae00970ba8
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
nn
kolme vuotta sitten
Har ännu inte fått produkten. Värdelöst!!! Aldrig mer
Kirsten B
kolme vuotta sitten
Godt produkt jeg har brugt i mange år
Ingegerd K
neljä vuotta sitten
Asffghjklöä
2-pack Wella EIMI Pearl Styler Styling Gel 100ml Transparent
3,8
(4)
3,8
(4)
24,95 €
24,95 €
Ke, 30 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa