2 kpl Valkoiset sivupeilin alavalot Ei virheitä Kirkas linssi Canbus Autolamppu LED-kokoonpano Skoda Superb Mk2 Octavia a5 a7
29,70 €
29,70 €
Ke, 1 heinä - ti, 7 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
2X Sivupeilin alavalot Valkoinen 6000K LED Taustapeilin valo Skoda Superb Mk2 Octavia MK2 MK3
Ominaisuudet:
Korkealaatuinen linssi ja PC-kansi, korkea kirkkaus, täysin vedenpitävä, likaa hylkivä ja erittäin kestävä.
LED-valonlähde pidemmällä käyttöiällä, alhainen virrankulutus, energiansäästö.
Vahvistaa valaistusta sateisina ja sumuisina päivinä liikenneonnettomuuksien välttämiseksi. Käytä sitä tehdäksesi sinusta turvallisemman.
Suora vaihto, Plug and Play -asennus. Helppo asennus.
Hieno muotoilu, ainutlaatuinen ulkonäkö, hyvä koriste-esine autollesi.
Sopivuus:
Skoda Superb MK2 3T4.3T5 2008-
Skoda Octavia MK2 1Z 2004-2013
Skoda Octavia MK3 5E 2012-
Pakkaussisältö: 2 * Sivupeilin alavalot
_x005f_x000D_
Tuotenro
3fa7135d-bfa5-4815-a2dc-a57843fb8292
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 kpl Valkoiset sivupeilin alavalot Ei virheitä Kirkas linssi Canbus Autolamppu LED-kokoonpano Skoda Superb Mk2 Octavia a5 a7
29,70 €
29,70 €
Ke, 1 heinä - ti, 7 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
12,80 €
E02 Korjaus #58113 P4071 Suodatin Impellerin Huoltosarja Lay Z Spa -porealtaaseen Coleman-vesipumpun tiivisteen kunnostussarja, jossa on Impelleri, tiivisteet, akseli ja 1 ruuvisarja
18,75 €
Pink Collagen Volume Multi Balm - Parantaa juonteita ja kiinteyttää kosteuttava puikko
13,16 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,73 €
Lay Z Spa -pumppu, hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluavat pumput
17,00 €