2 kpl Kulmamitta Kulmanetsin Viivain Varsi Kääntyvä Ruostumaton Teräs Kulmamittatyökalu Pyöreäpäinen Asteikko
32,69 €
32,69 €
Pe, 18 syys - to, 24 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Pyöreäpäisessä kulmamittarissa on 0–180 asteen puoliympyrän asteikko, ja se voi mitata mitä tahansa kulmia eteen- ja taaksepäin.
Kulmamittarin vartta voidaan säätää mihin tahansa haluamaasi kulmaan, mikä tekee siitä helppokäyttöisen.
Ruostumattomasta teräksestä valmistettu materiaali on tukevaa ja kestävää, eikä se ruostu helposti, joten se kestää pitkään.
Materiaali: ruostumaton teräs Väri: hopea Pakkaus sisältää: 1 x 10 cm kulmamitta; 1 x 30 cm kulmamitta
Tuotenro
45593f81-54fc-4213-8e59-fb667d3d295f
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 kpl Kulmamitta Kulmanetsin Viivain Varsi Kääntyvä Ruostumaton Teräs Kulmamittatyökalu Pyöreäpäinen Asteikko
32,69 €
32,69 €
Pe, 18 syys - to, 24 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa