10 kpl kierteisiä kaapelikiristäjiä jakaja kaapelikaiteen kaapelikiristin ruostumattomasta teräksestä valmistettu vaijerikaide tiivistemutterilla 1...
26,00 €
26,00 €
Ti, 14 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Sopiva koko: Kierteitetyt liittimemme on suunniteltu 1/8 tuuman kiinteälle langalle, mikä voi lisätä langan kireyttä. Kierteinen kaapelikiristin sijaitsee yleensä kokonaan päätytolpassa ja on lähes näkymätön, mikä tekee kaideprojektistasi erityisen selkeän.
Ruostumaton teräsmateriaali meriluokka: Valmistettu 316 meriluokan ruostumattomasta teräksestä, sillä on vahvat ruostesuojaus-, vedenpitävät ja korroosionesto-ominaisuudet. Tukeva ja kestävä, sitä voidaan käyttää pitkään. Erinomainen kaapelikiristin ulko- ja sisäkaidejärjestelmiin.
Asennus on nopeaa: Pultin päätytiivistettä voidaan käyttää teräslangan toisessa tai molemmissa päissä maksimaalisen puristuskapasiteetin säätämiseen vaijerin kiinnittämiseksi. Mukana tulee pultit, aluslevyt, kuusiomutterit ja lukkomutterit nopeaa ja helppoa asennusta varten.
10 kappaleen sarja: kunkin langan pituus: 4,7 cm, kaapelikiristäjän kokonaispituus: 4 tuumaa, käytössäsi on yhteensä kymmenen vahvaa kierteitettyä tappia. Sopii kaiteisiin, jotka on valmistettu puusta, teräksestä, alumiinista tai komposiittimateriaaleista.
Voidaan käyttää sisä- ja ulkotiloissa: se voidaan asentaa ja käyttää näköalatasanteille, puutarhoihin, takapihoille, portaikkoihin tai jalkakäytävien kaiteisiin. Se soveltuu myös ulkokäyttöön, kuten teltan köysiin, ulkotelineisiin, sillan köysireunoihin, maapallovalaisimiin, pyykkinaruihin ja kuvanäyttöihin.
Kaapelikiristin - sijaitsee yleensä kokonaan päätytolpassa, ja sillä on vahva piilottamiskyky. Helppoasenteinen kaide on kätevä kaidetyökalu
Valmistettu 316 meriluokan ruostumattomasta teräksestä. Korkea vetolujuus ja väsymislujuus, säänkestävä. Voidaan käyttää sisä- ja ulkotiloissa. Esimerkiksi se voidaan asentaa näköalatasanteille, puutarhoihin, takapihoille, portaikkoihin tai jalkakäytävien kaiteisiin
Ohjausreiän halkaisija on 1/4\" ja kaideliittimien ohjausreiän koko on 1/8\", mikä sopii kaidejärjestelmän 1/8\" ulkohalkaisijan kaapeliin
Tämä kaidekaapelilisävaruste on piilotettu pylvääseen pitämään täydellisesti siltakaiteen kaapelikaiteen. Se on ihanteellinen puu-, teräs- ja alumiinipylväskaiteisiin
Pultissa on laaja säätöalue. Voit kiertää kuusiomutteria poistaaksesi tangon ja kiristääksesi kaapelin. Leikkaa sitten ylimääräinen kierteitetty tanko pois sähkötyökalulla ja kiristä ruuvikorkki
Ruuveilla, aluslevyillä, kuusiomuttereilla ja lukkomuttereilla sen ainutlaatuinen muotoilu tekee siitä huomaamattoman, pienen ja yksinkertaisen ulkonäöltään kokoamisen jälkeen
Tekniset tiedot:
Materiaali: 316 ruostumaton teräs
Väri: Hopea
Koko:
Kierteiden pituus: 47 mm
Kaapelikiristäjän kokonaispituus: 103 mm
Paketti sisältää:
10 * kaapelikiristin
Tuotenro
a75947ba-55d0-44e6-b7ee-5cf95f5174d2
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
10 kpl kierteisiä kaapelikiristäjiä jakaja kaapelikaiteen kaapelikiristin ruostumattomasta teräksestä valmistettu vaijerikaide tiivistemutterilla 1...
26,00 €
26,00 €
Ti, 14 heinä - pe, 17 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristettava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäppäryyteen, violetti orgen
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
23,33 €
BM-W Konepellin tunnusmerkki logo 82MM 82MM{f} 82MM
16,00 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu, violetti Purple
12,99 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €
DIY-värityspeitto, jossa 24 värikynää, 50 x 60 tuumaa, väritä oma peittosi, pestävä peittotaide-esine, monivärinen F
27,90 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
Sadekerääjä (syöksyputkille 70-100 mm, sadevedenkerääjä sadevesitynnyreille, kattoalueille jopa 80 m) 503070, harmaa (LGL)
22,00 €
NeeDoh Fuzz Ball Stressilelu – Pehmeä puristeltava aistilelu ahdistuksen lievitykseen ja sorminäpertelyyn pink bear
11,70 €
Aiempi alin hinta
22,79 €