10 kpl G4 9 LED SMD 5730 12V AC/DC Kaksoiskantainen Upotettava LED-valaisin 20W Halogeenilampun Korvaus
20,70 €
20,70 €
To, 2 heinä - ke, 8 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
4 kpl suoria korvauslamppuja: Energiatehokas LED, vain 2 wattia per lamppu, erinomainen korvaus G4-kaksoiskantaisille ja sivukantaisille G4-halogeenilampuille. Yhteensopiva 12V AC/DC-sovellusten kanssa.
Superkirkas: 2W/lamppu, 10 kpl 20W halogeenilamppuja vastaavia lamppuja, 110° valokeila, 200LM 9*LEDillä.
Tuotetiedot: 23*63mm/9*2.48 tuumaa LED-lähde, 9*SMD 5730, 200LM, 2W per lamppu, energiaa säästävä.
Paketti sisältää: 10 kpl himmennettäviä lämpimän valkoisia/kylmän valkoisia G4 LED-lamppuja.
Laaja valikoima sovelluksia: DC12V, G4 pyöreä kanta, 110° valokeila, sopii kotiin, toimistoon, sisustukseen. hotelli, asuntovaunu, kaappivalaistus ja kaapin alavalaisimet, mini upotettu valaistus, vaatekaappivalaistus, hytin pesuvalaisin, lukuvalo, monet muut kodin tarvikkeet.
Tuotenro
b813876d-869a-4f1c-882d-de3b769ea8cf
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
10 kpl G4 9 LED SMD 5730 12V AC/DC Kaksoiskantainen Upotettava LED-valaisin 20W Halogeenilampun Korvaus
20,70 €
20,70 €
To, 2 heinä - ke, 8 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
17,99 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
E02 Korjaus #58113 P4071 Suodatin Impellerin Huoltosarja Lay Z Spa -porealtaaseen Coleman-vesipumpun tiivisteen kunnostussarja, jossa on Impelleri, tiivisteet, akseli ja 1 ruuvisarja
18,75 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,20 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
38,62 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
16,70 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Lay Z Spa -pumppu, hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluavat pumput
17,00 €