10 kappaletta uudelleenkäytettäviä hedelmäkärpäsloukkuja, silikonisia hedelmäkärpäsloukkuja
19,00 €
19,00 €
Pe, 13 kesä - ke, 18 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Hedelmäkärpäset: Sinun tarvitsee vain lisätä syötti pulloon, kuten omenaviinietikkaa tai banaania, ja sitten asettaa silikonikorkki pullon päälle. Tämä joustava ansa pyydystää hedelmäkärpäset nopeasti. Silikonista valmistetut hedelmäkärpäsloukut auttavat sinua pyydystämään nämä kärpäset keittiössä tai jätevaraston lähellä.
Tehokas ja helppokäyttöinen: Sinun tarvitsee vain laittaa syötti, kuten banaani, purkkiin ja sitten asettaa korkki pullon päälle. Tämä joustava silikoninen hedelmäkärpäsloukku pyydystää hedelmäkärpäset nopeasti ja auttaa sinua pääsemään eroon noista ärsyttävistä hedelmäkärpäsistä.
Uudelleenkäytettävä: Osta se kerran ja käytä sitä, voit käyttää sitä milloin tahansa, säästät rahaa etkä joudu kärsimään toistuvista hedelmäkärpästen tartunnoista. Ne sopivat erinomaisesti myös baareihin ja ravintoloihin.
Vaikutus: Kun kärpänen pääsee silikoniseen hedelmäkärpäsloukkuun, se ei pääse enää pois eikä voi jatkaa elämäänsä ja lisääntymistään. Loukuttaa ja hävittää hedelmäkärpäset turvallisesti ja nopeasti, mikä on erittäin hyödyllistä keittiön tuholaistorjunnassa ja voi tehdä keittiöstäsi puhtaamman ja valoisamman.
Sopii ympäristöön: Aseta esineitä, jotka houkuttelevat kärpäsiä, eikä juhliasi häiritse hyönteiset. Tämä upea silikoninen hedelmäkärpäsloukku voi lisätä täydellisen väripilkun tilaasi.
Artikkelin numero
07e980b5-d110-4b53-8732-ba89cf846d8e
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
10 kappaletta uudelleenkäytettäviä hedelmäkärpäsloukkuja, silikonisia hedelmäkärpäsloukkuja
19,00 €
19,00 €
Pe, 13 kesä - ke, 18 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Blind box (satunnainen väri)
31,38 €
2024 Sopii Karcher K2 K3 K4 K5 6M / 8M / 10M painepesuriletkun suihkuletku 8M
20,00 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
13,00 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
Kaasutin Kaasutinsarja Briggs Stratton 300e 450e 500e 550e 575e 600e Moottoriin
20,29 €