1 kpl 7075 Ilmailualumiinista 12KN D-muotoinen Solki Karabiiniklipsi Ulkoilun Turvallisuustarvike Punainen
24,00 €
24,00 €
Pe, 3 heinä - ke, 8 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
1、Soveltuvuus: riippukeinu, keinu, jooga, mutta ei vuorikiipeilyyn tai kiipeilyyn. 2、Automaattinen lukkosolki. Kevyt, hyvä laatu. 3、Valmistettu korkealaatuisesta alumiiniseoksesta, kestävä ja kestävä. 4、D-rengasmuoto on helppo liittää, kestää suuria iskuvoimia. 5、Kevyt, vähentää kuormitusta, korkea sitkeys, korkea lujuus ja kestävä käyttöön.Tuotetyyppi: D-rengassolki
Materiaali: 7075 Ilmailualumiini
Väri: musta, harmaa, sininen, punainen (valinnainen)
Koko: noin 8x4.6cm/3.1x1.8inch
Vetovoima: 1200 kg
1 x D-rengassolki
Jos vastaanotat tuotteesi ja havaitset siinä tuoteongelmia, kuten vaurioita tai virheellisen määrän, ota meihin yhteyttä välittömästi. Teemme parhaamme tarjotaksemme sinulle tyydyttävän asiakaspalvelun.
Tuotenro
fecf0b7e-1ce3-49ac-8b32-28953baa92d8
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
1 kpl 7075 Ilmailualumiinista 12KN D-muotoinen Solki Karabiiniklipsi Ulkoilun Turvallisuustarvike Punainen
24,00 €
24,00 €
Pe, 3 heinä - ke, 8 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
17,99 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
16,70 €
E02 Korjaus #58113 P4071 Suodatin Impellerin Huoltosarja Lay Z Spa -porealtaaseen Coleman-vesipumpun tiivisteen kunnostussarja, jossa on Impelleri, tiivisteet, akseli ja 1 ruuvisarja
18,75 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,20 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Suunnittele omat Xiaomi 11T Pro Puhelimen Kuoret
15,47 €