XY-WFTX Etä WIFI Termostaatti Lämpötilan Säätömoduuli NTC 10K 0.5M Relekytkin Lämpötilan Säädin
22,71 €
22,71 €
To, 1 loka - ke, 7 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
2. Lämmitystilan kuvaus: Kun havaittu lämpötila (nykyinen lämpötila) on pienempi kuin asetettu lämpötila - hystereesilämpötila, rele kytkeytyy päälle ja lämmityslaitteet alkavat toimia. Kun havaittu lämpötila (nykyinen lämpötila) on asetettu lämpötila, rele katkeaa ja lämmityslaite lakkaa toimimasta
3. Jäähdytystilan kuvaus: Kun havaittu lämpötila (nykyinen lämpötila) on asetettu lämpötila + hystereesilämpötila, rele kytkeytyy päälle ja jäähdytyslaitteet alkavat toimia. Kun havaittu lämpötila (nykyinen lämpötila) on pienempi kuin asetettu lämpötila, rele katkeaa ja jäähdytyslaitteet lakkaavat toimimasta
4. Viivästetyn toiminnon kuvaus: Kuinka kauan lämmitys-/jäähdytysprosessin päättymisen jälkeen viivytetään (yksikkö: sekuntia) lämmityksen/jäähdytyksen sallimiseksi. Lämpötilan korjaustoiminto: Jos järjestelmä toimii pitkään, voi esiintyä poikkeamia, jotka voidaan korjata tällä toiminnolla, nykyinen lämpötila = mitattu lämpötila + kalibrointiarvo
5. Hätätoiminto (hätäpysäytystoiminto): Kun hätäpysäytys on kytketty päälle, rele katkeaa riippumatta siitä, missä tilassa se on; kun hätäpysäytys on kytketty pois päältä, rele palaa normaaliin tilaan. Automaattisessa tilassa, kun parametrit on asetettu, tuote voidaan irrottaa ja käyttää offline-tilassa, ja parametrit eivät katoa, kun virta katkaistaan.
Korkean ja matalan lämpötilan hälytystoiminto
Summeri: Kun se on kytketty päälle, summeri soi hälytyksen jälkeen, ja kun painiketta painetaan, summeri lakkaa soimasta
Korkean lämpötilan hälytys: Kun korkean lämpötilan hälytys on kytketty päälle, rele katkeaa, kun nykyinen lämpötila on korkeampi kuin korkean lämpötilan hälytyslämpötila
Matalan lämpötilan hälytys: Kun matalan lämpötilan hälytys on kytketty päälle, rele katkeaa, kun nykyinen lämpötila on alhaisempi kuin matalan lämpötilan hälytyslämpötila
LAN-datan vientitoiminto: Lähiverkko lataa yhden lämpötilatiedon sekunnissa. Kun napsautat \"Vie\", se viedään automaattisesti EXCELiin lämpötilatiedon analysointia varten.
Lämpötilan näyttö: digitaalinen putkinäyttö
Syöttöjännite: DC 6-30V
USB-virtalähde: tuki
Lämpötilan säätöalue: -40-110C
Lämpötilan säätötarkkuus: 0.1
NTC-lämpötilan mittausalue: -40-110
Tukeeko 18B20: Kyllä (-40-110)
Lähtötyyppi: relekytkin, virta 10A sisällä
Hälytysilmoitus: tukee WeChat-hälytysilmoitusta
Pilvitietue: 15 pilvitietuetta, voidaan viedä milloin tahansa
Ajastinkytkintoiminto: tuki
väri: Musta
Materiaali: muovi
Paketin sisältö:
1 x Lämpötilansäädinmoduuli
1 x NTC-anturijohto
Vain yllä oleva paketin sisältö, muut eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valo ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että tuotteen väri on hieman erilainen kuin todellinen. Mittausvirhe on +/- 1-3cm.
Tuotenro
3441dc26-dba7-41be-840f-2bfe3f785077
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
XY-WFTX Etä WIFI Termostaatti Lämpötilan Säätömoduuli NTC 10K 0.5M Relekytkin Lämpötilan Säädin
22,71 €
22,71 €
To, 1 loka - ke, 7 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa