Virtauksensäätöventtiili, R410A-kylmäaineen latausventtiili 1/4\" - 5/16\" messinkisovitin virtauksensäätökuulaventtiili kylmäaineen latausletkuun
23,00 €
23,00 €
To, 12 marras - ti, 17 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Yleiskuvaus
Tuote ei ole koskaan ollut käytössä, pakattu uudelleen varastoissamme, täysin toimintakunnossa, takuu saatavilla. Tämä AC-virtauksensäätöventtiilisovitin on suunniteltu R410A-ilmastointilaitteen jakoputkistoon ja käyttää yleisintä 1/4\"-5/16\" tuumakoon polttoaineputkiliitäntää.Tekniset tiedotTuotetyyppi: VirtauksensäätöventtiiliMateriaali: Korkealaatuinen messinkiLiitäntäkoko: 1/4\" - 5/16\"Käyttö: Kylmäaineen lataussovitinAsennusAsennetaan latauslinjan päähänMinimoi kylmäainehäviön huollon aikanaSovellusMahdollistaa jäähdytyslaitteiden turvallisen latauksenEstää kosketuksen kuuman kylmäaineen kanssaTuotenro
59086bd7-04f3-4f38-8d8d-03eab946fc68
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Virtauksensäätöventtiili, R410A-kylmäaineen latausventtiili 1/4\" - 5/16\" messinkisovitin virtauksensäätökuulaventtiili kylmäaineen latausletkuun
23,00 €
23,00 €
To, 12 marras - ti, 17 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa