Vatsatanssin helmikoristeiset hiuskorut egyptiläinen Kleopatra-päähine säädettävä
33,00 €
33,00 €
Pe, 16 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
KORKEALAATUINEN MATERIAALI - Tämä kaunis flapper-päähine on valmistettu korkealaatuisista helmistä, jotka ovat vahvoja, kestäviä ja eivät haalistu helposti.
YKSI KOKO SOPII - Tässä helmikorkissa on hieman joustavuutta. Voidaan venyttää sopimaan useimpiin päänkokoihin tuntematta kireyttä.
VIEHÄTTÄVÄ ULKONÄKÖ - Tämä 1920-luvun hattu on koristeltu helmillä, siinä on ontto muotoilu ja se tippuu herkistä helmikoristeisista tupsuista. Jokainen helmi on käsin valittu ja huolellisesti järjestetty. Käytä tätä upeaa päähinettä ja sinusta tulee lumoava kuningatar joukossa.
LAAJA KÄYTTÖ - Tämä hattu sopii kaikkiin erityistilaisuuksiin, voit käyttää sitä Gatsby-teemajuhlissa, tanssiaisissa, kauneuskilpailuissa, hääjuhlissa, cosplay-tapahtumissa, pukujuhlissa ja monissa muissa juhlissa.
TÄYDELLINEN LAHJA - Tämä kaunis päähine on myös loistava lahja tyttöystävällesi tai perheellesi. Loppujen lopuksi jokaisella naisella on prinsessaunelma.
Tekniset tiedot:
Materiaali: Helmi
Väri: kuvan mukaisesti
Pään ympärysmitta: n. 56-58 cm/22.05-22.83 tuumaa
Paino: noin 120g
Huomautuksia:
1. Salli 0-1 cm virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. Varmista, että et välitä ennen tarjouksen tekemistä.
2. Eri näyttöjen erojen vuoksi kuva ei välttämättä heijasta tuotteen todellista väriä. Kiitos
Paketti sisältää:
1 kpl helmihattu
Tuotenro
2ef5e5ae-1c54-4781-a780-fce8cebe82db
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Vatsatanssin helmikoristeiset hiuskorut egyptiläinen Kleopatra-päähine säädettävä
33,00 €
33,00 €
Pe, 16 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa