Valkoinen helminauha 150 cm 1920-luvun Charleston-asuun
19,29 €
19,29 €
Pe, 25 syys - ke, 30 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Valkoinen helminauha 150 cm 1920-luvun Charleston-asuun
Upea helminauha valkoisena tai kiiltävänä helmiäisena (pituus: noin 150 cm)
täydellinen arkielämän tai karnevaalin asuste 1920-luvun Charleston-asuun tai mummoasuun
riippumatta tilaisuudesta, tämä kaulakoru korottaa mitä tahansa asua
pituus säädettävissä, voit itse päättää kuinka pitkän kaulakorun haluat käyttää, koska voit kiertää sen useita kertoja kaulan ympäri (katso esimerkkikuva)
Materiaali: ABS
Tuotenro
0d452383-b9cc-493f-b07e-5030603d13fb
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Valkoinen helminauha 150 cm 1920-luvun Charleston-asuun
19,29 €
19,29 €
Pe, 25 syys - ke, 30 syys
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa