Vaihtokuulokkeiden pehmusteet Beats Studio 2 & Studio 3 langallisille ja langattomille kuulokkeille, pehmeät proteiininahasta valmistetut pehmustee...
10,73 €
10,73 €
Pe, 9 touko - to, 15 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
🎧YHTÄYHTEVÄ: Studio 2 ja 3 langalliset ja langattomat (malli B0500, malli B0501 ja malli A1914) yli-korvan kuulokkeet (EI SOPI Solo On-Ear -kuulokkeille), tarkista kuulokemalli ennen ostamista!!!
🎧LAAJAKOKOINEN VARASTO: Lisäämällä erittäin paksua ja hitaasti palautuvaa muistivaahtoa, kuulokkeiden pehmusteet sopeutuvat korviisi ja tarjoavat henkilökohtaisen istuvuuden, mikä takaa erinomaisen basson ja äärimmäisen mukavuuden.
🎧VIRHEETÖN ASENNUS: Saat ylimääräisen liimanauhan (jos epäonnistut) ja kolmion muotoisen avaajan, joka tekee koko asennuksen helpoksi ja nopeaksi.
🎧LUKSUSLLINEN PARANNUS KUULOKKEIDEN PEHMUSTEILLE: Miksi et ostaisi kaunista mekkoa 300 dollarin kuulokkeillesi? Älä pelkää ottaa pois vanhoja kuulokkeiden pehmusteita ja laittaa tilalle uudet!
🎧JATKAMME ammattimaisempien ja ergonomisempien kuulokkeiden pehmusteiden kehittämistä. Ota yhteyttä meihin korvausten tai palautusten osalta, jos ostokseesi liittyy ongelmia.
Artikkelin numero
b9fa5462-c0c8-4240-b0ba-9088e8329716
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Vaihtokuulokkeiden pehmusteet Beats Studio 2 & Studio 3 langallisille ja langattomille kuulokkeille, pehmeät proteiininahasta valmistetut pehmustee...
10,73 €
10,73 €
Pe, 9 touko - to, 15 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuinen DEWALT 18V MAX XR akku, Li-Ion, 5.0 Ah (DCB205), Monitoiminen -GSLA
22,00 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus vanhuksille, kotikäyttöön, matkailijoille, Walkbee SZRH A-F
36,53 €
Real Madrid Kotipaita Lapsille ja Aikuisille 2024-2025 Sukkien kanssa Nro. 9 Mbappé No.9 Mbappé 26
16,60 €
Aikaisempi alin hinta:
17,42 €
66220 Sytytinnapin kytkin Weber GS4 Genesis II:lle ja Weber Spirit 2 E310:lle Vaihtonappi[HK]
22,00 €
305 cm:n trampoliinin jousisuojatyyny - sininen,
36,00 €
3960 kpl ponirouheita ystävyysrannekkeen valmistussarjaan 48 väriä Kandi-helmisetti, 2400 kpl muoviset sateenkaarihelmet irtotavarana ja 1560 kpl kirjainhelmiä Gold
35,00 €
Nahkainen ranneke Huawei Watch GT5:lle - 18MM Musta + Kulta
13,49 €
Suunnittele omat iPhone 11 Läpinäkyvä kuori
12,99 €