LEUGELE
Vaihdettava kuulokkeiden kaapeli Astro A40 -kuulokkeille, äänikaapeli /a40-pelikuulokkeille
18,00 €
18,00 €
Ke, 7 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Korkea äänenlaatu: Hapettomat kuparijohdot, joissa on kullatut, korroosionkestävät liittimet, takaavat optimaalisen signaalinsiirron, tarjoavat selkeän ja kirkkaan äänen ja tarjoavat häviöttömän, kohinattoman ja korkealaatuisen äänikokemuksen.
Riittävä pituus: 2 m:n musta äänikaapeli A40 A40TR -kuulokkeille, täydellinen korvaus vioittuneille kaapeleille, säästää korvaavien kuulokkeiden kustannuksia.
3,5 mm:n kullattu liitin: Ensiluokkainen ja kestävä 3,5 mm:n kullattu ääniliitin tarjoaa erinomaisen puheäänen selkeyden. 5-napainen liitin A40 A40TR -kuulokkeiden liittämiseen. Toinen liitin yhdistetään tietokoneeseen, , , , |S, Switchiin, matkapuhelimeen ja muihin alustoihin 3,5 mm:n portin kautta.
KESTÄVÄT MATERIAALIT: Kaapelien valmistuksessa on käytetty korkealaatuisia ja kestäviä materiaaleja. Se on riittävän kestävä kestämään päivittäistä, huolettoman käytön.
Materiaali: muovi
väri: musta
Pakkauksen sisältö:
1 x Vaihdettava kuulokkeiden kaapeli
Vain yllä oleva pakkauksen sisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valon heijastuminen ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että tuotteen väri kuvassa poikkeaa hieman todellisesta väristä. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Artikkelin numero
67d3c871-f994-44d3-906e-867d9c7f56d5
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
LEUGELE
Vaihdettava kuulokkeiden kaapeli Astro A40 -kuulokkeille, äänikaapeli /a40-pelikuulokkeille
18,00 €
18,00 €
Ke, 7 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €