Uusi Kawaii-koulureppu tytöille Söpö esteettinen reppu Koulureppu neulalla ja tarvikkeilla Musta Musta Black
28,21 €
28,21 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ti, 17 marras - ma, 23 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
MATERIAALI: Söpö koulureppu on valmistettu korkealaatuisesta nailonista, polyesterisisus tiiviillä ompeleilla. Kestävä, ei helposti repeytyvä ja pitkäikäinen. Hienot metalliosat, sileä vetoketju, edullinen reppu. Kevyt ja helppo kantaa.
MITAT: Suuri koko - 31*42*12 cm (P*K*L). Säädettävät olkahihnat eri vartalotyypeille.
Kiinnitys: Vetoketju
RAKENNE:
Sisäpuoli - 1 päälokero ja 1 osasto; 2 korttipaikkaa.
Ulkopuoli - 1 suuri vetoketjutasku; 1 läpinäkyvä tasku; 1 pieni läpinäkyvä tasku; 1 solkitasku; 2 sivutaskua. Riittävä kapasiteetti kirjojen, aikakauslehtien, muistikirjojen, sateenvarjojen, vesipullojen, lompakoiden ja muiden esineiden säilyttämiseen tarpeidesi mukaan.
MUOTOILU: Kaksi läpinäkyvää taskua edessä helpottavat esineiden käyttöä. Leveät olkahihnat vähentävät hartioihin kohdistuvaa painetta. Usean lokeron muotoilu pitää tavarat järjestyksessä. Sopii kouluun, matkustamiseen, retkille, ostoksille jne.
SÖPÖT TARVIKKEET: Mukana kawaii-tarvikkeet (3 kpl neuloja, 1 kpl riippuva koriste ja 3 kpl kortteja). Voit tehdä oman reppusi ja tehdä siitä ainutlaatuisen.
Väri
Black
Tuotenro
594721a5-df0a-4be7-8fb1-ddbf3c84d93e
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Uusi Kawaii-koulureppu tytöille Söpö esteettinen reppu Koulureppu neulalla ja tarvikkeilla Musta Musta Black
28,21 €
28,21 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ti, 17 marras - ma, 23 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus