Uudelleenkäytettävät minipullot 50 ml, 24 kpl (peng)
25,00 €
25,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ti, 17 marras - ma, 23 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Pieni 50 ml pullo. Korkealaatuiset tyhjät pullot, jotka on pakattu täytettäväksi suosikkiviinilläsi, kastikkeellasi tai mausteellasi. Pakkaus sisältää: -24 tyhjää 50 ml muovipulloa mustilla kierrekorkeilla. Mitat: -Jokaisen pullon korkeus on 10,5 cm. -Pullon täyttöaukon koko: 12 mm. -Jokaisen pullon tilavuus: 50 ml.
Tuotenro
9d358480-6271-5bb2-9ec0-504bebbeb03b
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Uudelleenkäytettävät minipullot 50 ml, 24 kpl (peng)
25,00 €
25,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ti, 17 marras - ma, 23 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus