USB-LOGO-ohjelmointieristetty kaapeli LOGO PLC LOGO USB-kaapelille RS232-kaapeli 6ED1057-1AA01-0BA0 1MD0
31,40 €
31,40 €
Ke, 30 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kaapeliohjelmointi tapahtuu USB-liitännän ja sarjaoheislaitteen signaalimuuntimen ohjelmoinnin kautta. Tietokoneen ohjauksessa tietokoneen USB-liitäntä simuloi perinteistä sarjaporttia (yleisesti tunnettu COM-porttina), mikä mahdollistaa nykyisten ohjelmointiohjelmistojen, viestintäohjelmistojen ja valvontaohjelmistojen käytön. Kaapelin käyttövirta tulee USB-portista ja LOGO-ohjaimen ohjelmointiportista.
USB-LOGO-kaapeli on valosähköisesti eristetty ja sitä voidaan käyttää LOGO-ohjaimissa, erityisesti teollisuusympäristöissä, joissa on suurempia häiriöitä ja helposti vaurioituva tiedonsiirtoportti.
Kaikenlaiset piirin suojatoimenpiteet mahdollistavat järjestelmän turvallisen toiminnan.
USB-LOGO-kaapeli poistaa ensimmäisen sukupolven raskaan sovittimen ulkonäön ja soveltaa uutta muotoilua, jossa on sisäänrakennettu nopea tiedonsiirron mikrosiru 6-nastaisessa neliönmuotoisessa porttipäässä. Se on kannettavampi ja toiminta on vakaampaa ja tehokkaampaa.
Tarkoitus: Sopii LOGO-sarjan PLC-ohjelmointikaapelille
Pituus: 3 metriä
Tarkista liitäntä ennen tuotteen tilaamista:
PC-CABLE:
PC-puoli on 9-nastainen naaras RS232-portti, PLC-puoli 6-nastainen neliönmuotoinen
USB-CABLE:
USB-portti yhdistää PC:n, PLC-puoli 6-nastainen neliönmuotoinen.
Väri: musta
Materiaali: PVC+kuparijohto
Pakkauksen sisältö:
1 x PLC-ohjelmointikaapeli
Vain yllä oleva paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valo ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Tuotenro
40d22fd5-1738-5bfa-9526-fdf19a2d5c3c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
USB-LOGO-ohjelmointieristetty kaapeli LOGO PLC LOGO USB-kaapelille RS232-kaapeli 6ED1057-1AA01-0BA0 1MD0
31,40 €
31,40 €
Ke, 30 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa