USB C - USB -sovitin 2-pakkaus USB C -uros USB3 -naarassovitin, USB C -sovitin yhteensopiva MacBook Pro/Air 2021 iMac iPad Mini 6/Pro:n kanssa
16,00 €
16,00 €
Pe, 19 kesä - ke, 24 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Ensiluokkainen kätevä sähköpistoke-adapteri Euroopasta/AU/NZ:stä Yhdysvaltoihin - Musta (4 kpl). Toimii myös eurooppalaisen tyypin E/F (Schuko-pistoke) kanssa, paina vain lujasti pistokkeen sisään ensimmäisellä kerralla.
Monipuolinen pistokkeen käyttö: näitä erittäin pieniä seinäadaptereita voidaan käyttää älypuhelimien, Bluetooth-kaiuttimien, virtapankkien, tablettien, partakoneiden, kannettavien tietokoneiden jne. lataamiseen.
Erittäin turvallinen kuparitappi ja -johdin sekä paloa hidastava polykarbonaattikuori. 6A, 100-250V ja CE- ja RoHS-sertifioitu. Käytettäväksi vain kaksoisjännitelaitteiden (110-250V) kanssa, joiden enimmäisteho on 660W 110V:ssä
Matkusta kaikkialta Euroopasta (mukaan lukien Sveitsi ja Italia) sekä Australiasta ja Kiinasta Yhdysvaltoihin/Kanadaan. Adapterit on suunniteltu kiinnitettäviksi tukevasti, jotta niihin liitetyt laitteet eivät putoa latauksen aikana.
Tuotenro
bad9761d-e5fa-48be-97c4-2a2d6678942b
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
USB C - USB -sovitin 2-pakkaus USB C -uros USB3 -naarassovitin, USB C -sovitin yhteensopiva MacBook Pro/Air 2021 iMac iPad Mini 6/Pro:n kanssa
16,00 €
16,00 €
Pe, 19 kesä - ke, 24 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
[KK] Aurinkokennovalo ulkokäyttöön, rautainen riippuvalaisin päivänkakkarakuviolla, lamppu, aita-projektio riippuvalaisin (FMY) Multicolor
19,80 €
Aiempi alin hinta
22,00 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
TOSOWOONG Arbutin 7 + Soothing Acid 4 Cream, 70 000 ppm Arbutin, 40 000 ppm TXA, Niacinamide, Glutationi, Korealainen ihonhoito, 50 ml, 1,69 fl oz.
15,40 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
9,80 €
Lay Z Spa -poreallaspumpun juoksupyörä/ roottori E02 -korjaus, (69 mm)
15,00 €
Aiempi alin hinta
16,00 €
3-pakkaus persimon-saippuaa, hajua poistava käsisaippua, kylpysaippua vartalon hajuun, luonnollinen deodorantti ja kosteuttava orgaaninen puhdistusaine
19,56 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
13,63 €
Aiempi alin hinta
17,79 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
11,15 €
Aiempi alin hinta
16,15 €