USB-C - Lightning-kaapeli iPhonelle, 2 kpl 2M Applen nopea latauskaapeli, Type C - Lightning 2M -kaapeli Apple iPhone Pro/ Pro Maxille
11,80 €
11,80 €
To, 3 heinä - ke, 9 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tietoja tästä tuotteesta
【Applen MFi-sertifioitu Lightning-kaapeli】 Vaatimus 2m USB-C - Lightning-kaapeli (Made for iPhone).
【PD-nopea latauskaapeli】 Lataa iPhone 14 13 12 . Yhteensopiva iPhone 14 13 iPhone 12, 13/12 mini, 13/12 Pro, 13/12 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro MAX, iPhone XR/XS Max/XS/X, iPhone 8 Plus
【Turvallinen ja kestävä iPhone-laturikaapeli】 2M USB type c - Lightning-kaapeli nopea laturi on testattu kestämään taivutusta, sen muotoilu tekee nopean johdon kestävämmäksi. Jokainen pää on valmistettu muovista, jossa on pehmeä kumikaulus, mikä auttaa tekemään niistä tarttuvia ja kestäviä.
【Luotettava materiaali】 Koska siinä on erinomainen vetolujuusvahvistettu kuori, salama laturi on kestävämpi ja vahvempi. Korroosionkestävä ohut liitin kestää päivittäisen kulumisen ja repeämisen ja sillä on pitkä käyttöikä.
【Mitä saat】 Saat 2 kpl 2m USB c - Apple Lightning -kaapelia iPhonellesi. Jos sinulla on kysyttävää, ota rohkeasti yhteyttä, vastaamme ja ratkaisemme ongelman mahdollisimman pian.
Artikkelin numero
12a72cf9-0ab1-4c7a-b455-288d886f6a67
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
USB-C - Lightning-kaapeli iPhonelle, 2 kpl 2M Applen nopea latauskaapeli, Type C - Lightning 2M -kaapeli Apple iPhone Pro/ Pro Maxille
11,80 €
11,80 €
To, 3 heinä - ke, 9 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1-PACK POP MART Rabbids Monster Jännittävä Macaron Avaimenperälelu Charm
15,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
13,23 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
30,00 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
/NC/Labubu The Monsters COCA-COLA Serie -vinyylikasvojen yllätyslaatikko, yllätyshahmot, yksittäinen laatikko (satunnainen laatikko) Coca-Cola -sarja Coca-Cola Series Single pack
17,75 €
6 kpl LABUBU Monster POP MART Crybaby Tears Factory -sarja - Vinyylikasvoinen pehmolelu, satunnainen malli, keräilyhahmoja (satunnainen väri)
48,00 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
19,90 €
Muistivaahtomuovista valmistettu niskatyyny, matkatyyny hupulla_ry
18,13 €