YIXI
USB-äänikaapeli tukee puheluita, kuulokemikrofonin äänikaapeli sopii Logitech G633 G633s -laitteisiin
16,83 €
16,83 €
Ma, 14 huhti - ti, 22 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Kuulokemikrofonikaapeli on varustettu häiriön- ja suojakerroksella, joten se tuottaa sinulle kohinattoman ja puhtaan äänen.
Kuulokemikrofonikaapeli on kompakti ja kevyt, joten sitä on helppo kuljettaa ja säilyttää.
Kuulokemikrofonikaapeli on valmistettu kuparista ja punotusta nailonista, joten se on ruostumaton ja kestävä.
Kuulokemikrofonikaapelin pituus on 2 m.
Kuulokemikrofonikaapeli sopii Logitech G633- ja Logitech G633S-laitteisiin.
Tuotteen nimi: Kuulokemikrofonikaapeli
Materiaali: Kupari, nailon
Väri: Musta
Liitäntätyyppi: USB, Mirco USB
Sopiva malli: Logitech G633/G633S
Ominaisuudet: Melunvaimennus, kannettava, kiertymisen estävä
Kokotiedot:
Pituus: 200 cm/78,74 tuumaa (noin)
Huomautuksia:
Kuulokemikrofonikaapeli ei sovi Logitech G533-, G933- ja G933S-laitteisiin, koska ne eivät tue äänentoistoa. Kun käytät kuulokemikrofonikaapelia näissä kolmessa mallissa, voit vain ladata ne kaapelilla.
Valon ja näytön asetusten vuoksi tuotteen väri saattaa poiketa hieman kuvista.
Salli pieni mittaero manuaalisen mittauksen vuoksi.
Pakkaus sisältää:
1 x kuulokemikrofonikaapeli (kuulokkeet eivät sisälly)
Artikkelin numero
c8f38c7f-209e-41e9-925a-f8b7f79b6c64
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
YIXI
USB-äänikaapeli tukee puheluita, kuulokemikrofonin äänikaapeli sopii Logitech G633 G633s -laitteisiin
16,83 €
16,83 €
Ma, 14 huhti - ti, 22 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
21,6 V 6500 mAh akun vaihto Dyson V8:lle
44,65 €
Vaihtolaturi 45W Macbook Air A1465 A1436 A1466 A1435
19,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) PA
14,00 €
Kirkland Extra Strength 5% Men Hair Regrowth 60ml Hair Loss
34,90 €
Ruostematon käsivesipumppu - käsipumppu - käsikäyttöinen vesipumppu pohjavedelle jopa 10 metrin syvyyteen,
49,00 €
Partakset Philips S5000 S5370 S5571 S5420 S5140 S5078 -bla
12,47 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €