Ulkoinen aurinkokäyttöinen riippuvalaisin, jossa sudenkorentokuvio, vedenpitävä
38,99 €
38,99 €
Ke, 9 heinä - ma, 14 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Ainutlaatuinen sudenkorentokuvio - Ulkoilma-aurinkolyhtyissämme on eloisia sudenkorentokuvioita, jotka ovat tyylikkäitä päivällä ja ihastuttavia yöllä, ja ne tuovat juhlallisen ja salaperäisen tunnelman kesäöihin. Täysi lataus kestää noin 8 tuntia. Huomaa: Käytetään pääasiassa koristeluun, ei valaistukseen!
Automaattinen päälle/pois - Aurinkolyhdyt riippuvat ulkona ilman virtajohtoja ja sähkölaskuja. Syttyy automaattisesti hämärässä ja sammuu aamunkoitteessa. energiansäästöä ja ympäristönsuojelua, käännä \"ON\"-painike päälle ennen lataamista.
KESTÄVÄ JA VEDENPITÄVÄ - Tämä ulkokäyttöön tarkoitettu vedenpitävä aurinkolyhty on valmistettu korkealaatuisesta metallista, jossa on ruostesuojakäsittely, IP44-vedenkestävä muotoilu, sopii pitkäaikaiseen ulkoympäristöön. Huomautus: Älä upota lyhtyä veteen
Laaja käyttöalue - Aurinkolyhdyt ulkokoristeluun ilman johtoja, helppokäyttöiset. Täydellinen puutarhoihin, terasseille, kansille, kuistille, seinille, poluille, ajoväylille, nurmikoille, puille, huvimajoille, aurinkomaisemavalaistukseen ja koristeluun.
Artikkelin numero
9d24c31a-251d-4b9b-a45e-066b09b7677b
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Ulkoinen aurinkokäyttöinen riippuvalaisin, jossa sudenkorentokuvio, vedenpitävä
38,99 €
38,99 €
Ke, 9 heinä - ma, 14 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA) ILX BM
14,44 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0, väri satunnainen 3.0LABUBU
14,15 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
DVB T2 HEVC 265 Digitaalinen TV-vastaanotin DVB-T2 265 1080P HD-dekooderi USB Maakohtainen TV-vastaanotin Digiboksi EU-pistoke
29,92 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €