Tulostuspää ABS Tulostuspään vaihtosarja malleille 6000, 6500A, 6500, 7000, 7500, 7500A, E709 ja E710
21,00 €
21,00 €
Ma, 14 heinä - to, 17 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
1. Laaja yhteensopivuus: Tulostuspää on yhteensopiva HP Officejet -tulostimien 6000, 6500A, 6500, 7000, 7500, 7500A, E709 ja E710 kanssa.
2. Kestävä ABS: Tulostuspään kotelo on valmistettu ABS:stä, joka on kulutuskestävämpi. Tulostuspäässä voi olla pieni määrä mustetta jäljellä, mikä on normaalia eikä vaikuta tulostuspään käyttöön.
3. Helppo asennus: Sarja sisältää 1 tulostuspään, joka voidaan asentaa ja käyttää ilman lisävarusteita ja purkamista, vahingoittamatta alkuperäistä laitetta. Ole varovainen asentaessasi suutinta, muista katkaista virta ennen sen asettamista paikalleen.
4. Korkea suorituskyky: Tulostuspään siru tunnistaa mustekasetit nopeammin, tulostuspää työntää musteen tasaisesti, suojaten tulostinta, ja tulostaa selkeästi ja kirkkaasti.
5. Toimintatesti: Tulostuspään testaus suoritetaan ennen tehtaalta lähtöä jokaisen lisävarustesarjan suorituskyvyn varmistamiseksi. Manuaalinen kokoonpanolinjan konetestaus varmistaa tuotteiden korkean suorituskyvyn.
Erittely
Tuotetyyppi: Tulostuspää
Materiaali: ABS
Soveltamisala: HP Officejet -tulostimet 6000, 6500A, 6500, 7000, 7500, 7500A, E709 ja E710
Pakkausluettelo
1 x tulostuspää
Artikkelin numero
6f70cba8-d74f-4adb-b62d-a3e697d4d9f0
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Tulostuspää ABS Tulostuspään vaihtosarja malleille 6000, 6500A, 6500, 7000, 7500, 7500A, E709 ja E710
21,00 €
21,00 €
Ma, 14 heinä - to, 17 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series Blind Box 17 cm Vinyylihahmo | Keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
19,70 €
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
Laadukas POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukke Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 purple
15,59 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
1 kpl LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmot Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 sx 1 Single pack
12,60 €
Teräslanka Ruohotrimmeripää, Universaali Puutarhatyökalu (Helppo Asennus){SL}
12,59 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 Z 1
14,69 €