Tekokynnet, 24 kpl valkoiset ranskalaiset liimattavat kynnet aaltokuviolla, kierteinen glitter-kuvio, lyhyet keinotekoiset kynnet kynsiliimalla
19,22 €
19,22 €
Ma, 12 loka - to, 15 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
【24 kpl kynsiä】- Saat 24 kpl glitter-ranskalaiset lyhyet kynnet, 1 arkin itseliimautuvaa geeliliimaa (24 kpl), helppo tehdä kynnet, vain 3 minuuttia, voit saada saman glitter-efektin itse sen sijaan, että käyttäisit puoli tuntia ja maksaisit kalliista manikyyri-palvelusta kynsistudiossa.
【Pitkäkestoiset tekokynnet】- Mandelinmuotoiset tekokynnemme on valmistettu korkealaatuisesta ABS-materiaalista, joka on ympäristöystävällinen, turvallinen ja myrkytön eikä helposti lohkeile tai rikkoudu, mikä voi peittää luonnolliset kynnet erittäin hyvin, tarpeeksi vahva kestämään 1-3 viikkoa. Anna sinulle turvallinen ja mukava manikyyri-kokemus.
【Ranskalainen muotoilu】: Nämä vesipisaran muotoiset kynsivinkit ovat ottaneet nude-värin pohjaksi ja koristeltu valkoisella ranskalaismallilla ja glitter-kierteillä, mikä tekee niistä viehättäviä, elegantteja ja luonnollisia, auttaen sinua ilmaisemaan itseluottamusta jokapäiväisessä elämässä ja työssä. Hyvä vaihtoehto kotitekoiselle manikyyrille ja kiireellisille kokouksille.
【12 eri kokoa】: Akryylikynnet kynsiliimalla tulevat 12 eri koossa, jotka sopivat useimpiin kynsiin. Ne on numeroitu yksittäin 0-11, mikä helpottaa seurantaa ja oikean koon valintaa kynsiisi. Ja voit leikata ja hioa ne mihin tahansa pituuteen ja muotoon.
【Laaja käyttö】: Elegantit ranskalaiset tekokynnet ovat ihanteellisia ammattimaisille kynsistudioille, kynsialan aloittelijoille tai kotitekoiselle manikyyrille. Ne näyttävät luonnollisilta ja voit käyttää niitä melkein missä tahansa tilaisuudessa, kuten: juhlissa, häissä, naamiaisiin, Halloweenissa, jouluna, promissa, treffeillä, ystävänpäivänä ja muissa festivaaleissa, jotta kynnet ovat houkuttelevat ja kauniit. Myös paras lahja tyttöystävälle, perheelle ja ystäville.
Tuotenro
05ac2078-2e28-4b06-b85a-655b538e8288
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Tekokynnet, 24 kpl valkoiset ranskalaiset liimattavat kynnet aaltokuviolla, kierteinen glitter-kuvio, lyhyet keinotekoiset kynnet kynsiliimalla
19,22 €
19,22 €
Ma, 12 loka - to, 15 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa