Täydellinen aloitussarja geelikynsille, mukaan lukien LED/UV-lamppu
4,0
(3)
4,0
(3)
122,00 €
122,00 €
Pe, 19 kesä - ke, 24 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Aloitussarja - Led/UV-lamppu
Täydellinen aloitussarja geelilleé High laadukkaat kynnet. Täältä löydät kaiken mitä tarvitset geelikynsien rakentamiseen, 28 osaa. Geeli ei sisällä akryylihappoa, mikä tekee siitä hellävaraisemman luonnolliselle kynnelle ja helpompi käsitellä.
Se on ingår:
- 48 W LED/UV-lamppu
- Pohja UV-geeli - Kirkas
- Pohja UV-geeli - Päällinen
- Pohja UV-geeli - W4 bianco extremo (valkoinen)
< /span>- yksi UV-geeli - satunnainen väri
- yksi UV-geeli - Satunnainenässigt valittu färg
- yksi UV-geeli - < span style="font-size: 17px;">Satunnainen valittu väri
- Pohja & Top Vanish 8g
- 2 puskuritiedostoa, valkoinen & Värillinen (satunnaisesti valittu)
- 2 kynsiviilaa, karkeus 100/180
- Oranssi puutikku 1
- Nukkaamattomat tyynyt rullassa, 500
- 100 kärkeä läpinäkyviä
- Kynsiliima siveltimellä 7,5 g
- Primer 9 ml
- Puhdistusaine pumppupullossa 100 ml
- 3 kpl Geeliharja
- Kynsisakset
- Tipptång
- Pinkki övning finger
- Kynsiharja
- 1 arkki kynsitarroja (satunnaisesti valittu)
- 2 purkkia kynsilitteriä
Ajattele että useimmat geelit on pyyhittävä puhdistusaineella UV-lampussa kovettumisen jälkeen.
Kaikki geelit tulee käyttää huolellisesti, ja ne voivat ärsyttää silmiä, ihoa ja hengitystä.
< span style='font-size:17px;font-family :"inherit","serif";padding:0cm;'>Tuoteärke: Silcare , Otego
48w LED/UV-lamppu< /p>Ammattimainen, energiatehokas 48W Led/ UV-lamppu kynsien kovettamiseksi. Ajastin päällä 30, 60, 90 sekuntia kosketustoiminnolla. Helppo käyttää. Valaisimessa on myös automaattinen anturitoiminto. Sitä voidaan käyttää sekä käsille että jaloille.
Tiedot:
- Jännite 100-240V 50/60HZ
- 48W, 21kpl tehokkaat led-valot
- Kosketustoiminto
>- Automaattinen anturi
- Elinikä 50 000 tuntia
- Ei kuollutta aluetta - Tarjoaa tasaisen kovettumisen
- Koko, 21 x 20 x 12 cm
- Väri: Valkoinen
Tuotemerkki: Silcare / Otego
- Kompakti muotoilu ja helppokäyttöinen.
- Sisältää 48W LED/UV-lampun, UV-geelit, työkalut ja tarvikkeet.
- Täydellinen sarja korkealaatuisia geelikynsiä, jotka ovat hellävaraisia luonnollisille kynsillesi ja helppo työstää, sisältää 28 osaa.
- Aloitussarja - Led/UV-lamppu
Paino, gramma
1500
Tuotenro
b4f5c026-6954-4851-a48d-beb864ce0824
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Emma S
viisi vuotta sitten
Helt klart värt pengarna!
Jenny
viisi vuotta sitten
Bra till min dotter.
Maria
viisi vuotta sitten
.........s
Täydellinen aloitussarja geelikynsille, mukaan lukien LED/UV-lamppu
4,0
(3)
4,0
(3)
122,00 €
122,00 €
Pe, 19 kesä - ke, 24 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tarjouksia sinulle
Kynsisetti kynsien kuivaimella, manikyyrisetti, kynsipolygeelit
74,00 €
Aiempi alin hinta
81,00 €
Hienorakeista glitteriä 16. Mörk Rosa
9,49 €
Aiempi alin hinta
9,99 €
Täydellinen aloitussarja geelikynsille sis. 48w LED/UV-lampun
124,00 €
Täydellinen aloitussarja geelikynnet sis. 48w UV/Led lampun
124,00 €
Täydellinen aloitussarja geelikynsille, sis. UV/LED-lamppu
124,00 €
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
5-pakkaus yhteensopivia teriä Philips OneBlade/OneBlade Pro -laitteeseen - kestävät täyttöpatruunat miesten kasvo- ja vartalotrimmeriin 5-pakkaus 5-pakkaus
27,99 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
10,50 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Crazy Fun Rainbow Mystery Squishy Bun Mystery Dumpling ROSA GLITTER VIRAL A
13,59 €
Aiempi alin hinta
25,46 €
Bass Pro Shop Ulkoiluhattu Trucker Mesh -lippis - Miesten ja naisten, yksi koko sopii kaikille, napsautuskiinnitys - Täydellinen metsästykseen ja kalastukseen - Täydellinen vaaleansininen Light blue
16,00 €
Aiempi alin hinta
17,00 €
Glitter Dumpling, Glitter Dumpling Squishy laatikolla, Dumplings Sensory Squeeze Toy stressin lievitykseen White
12,90 €
Aiempi alin hinta
13,90 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
10 cm:n jättimäinen kimalteleva sateenkaari-dumpling-stressilelu höyrytyslaatikolla, hitaasti nousevat dekompressio-dumplingit aikuisille ja lapsille... pink
11,14 €
Myky Squishies Lelu, Jättimäinen Glitter Myky, Värikkäät Mykyt Stressipallot Fidget Aistilelu, Puristettava Taikinapallo Stressinlievitys Käsilelut Dark Gold
15,40 €
Aiempi alin hinta
17,40 €