Tangent TVII Stereo-vahvistin televisiolle HDMI-liitännällä
194,99 €
194,99 €
Ke, 4 kesä - ma, 9 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
\r
\r
Edistyneen Bluetooth 5.0 HD -yhteyden ja HDMI-tulon ansiosta tämä vahvistin tarjoaa saumattoman ja korkealaatuisen äänikokemuksen kaikille A/V-viihdetarpeisiisi.
\r
\r
Vahvistin tuottaa tehokkaan ja dynaamisen äänentoiston 2 x 50 watin tehollaan.
\r
Se on optimaalinen vahvistin kaikille passiivisille stereokaiuttimille ja antaa sinun uppoutua täysin suosikkielokuviisi, TV-ohjelmiisi ja musiikkiisi.
\r
\r
Subwoofer-lähdön avulla voit lisätä äänijärjestelmääsi lisää bassoa.
\r
\r
Tekniset tiedot:
\r
Type TV Stereo: Vahvistin
\r
Bluetooth: 5.0 AptX-HD
\r
HDMI-tulo: HDMI ARC
\r
Kaiutinterminaalit: Liitäntäpylväät
\r
Sub Out: Kyllä Katkaisu 200 Hz 12 dB/okt
\r
Kaukosäädin: Kyllä
\r
DAC: Sisäänrakennettu 24-bittinen, 192 kHz stereo
\r
Nimellisteho: 2 x 50 wattia @ 4 ohmia
\r
Taajuusvaste: 20 Hz - 20 kHz
\r
Signaali-kohinasuhde: > 95 dBA
\r
EQ-asetus: -8 dB - +8 dB / 2 dB askel 120 Hz:ssä ja taitekohta yli 1 kHz
\r
Auto: PÄÄLLÄ (lähteet) HDMI, Bluetooth
\r
Virtalähde: Sisäänrakennettu 100 - 240 V
\r
Koko (ilman jalkoja): L195 x S194 x K70 mm
\r
Paino: 1,8 kg / 2,2 kg
\r
Valmiustila: kulutus
Paino, gramma
2210
Artikkelin numero
a1349718-1c9c-4d7f-a831-b581b8c49382
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Tangent TVII Stereo-vahvistin televisiolle HDMI-liitännällä
194,99 €
194,99 €
Ke, 4 kesä - ma, 9 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
POP MART Labubu The Monsters Big into Energy 17 cm
20,90 €
Dementiakello Alzheimerin kello Suuri digitaalinen kalenterikello Seniorille, kello päivällä ja päivämäärällä F(7 tuumaa)
36,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Piezo-sytytyssarja Weber-malleille 7510, Spirit E-210, Spirit 500/700, Genesis E-310/E-320, Genesis Silver B/C, Genesis Gold B/C, Platinum
14,80 €
6 kpl POP MART LABUBU The Monsters Yllätys Macaron Pehmolelut Hahmolelut Blindboxit (Väri Satunnainen)
44,50 €
12 kpl Trampoliinin Tolppavaahtosuojia, Trampoliinin Pehmusteiden Vaihto, Trampoliinin Suojakuoria Vaahtoa
15,00 €