Taitettava kynäkotelo - yksisarvinen Maaleo 24510
17,90 €
17,90 €
Aikaisempi alin hinta:
19,90 €
Pe, 11 heinä - to, 17 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Korkea laatu: Tämä penaali on valmistettu EVA-vaahdosta, joka tunnetaan kevyistä, joustavista ja kestävistä ominaisuuksistaan, mikä tekee siitä sekä toimivan että visuaalisesti houkuttelevan. Materiaali kestää vaurioita ja kosteutta, mikä takaa pitkän käyttöiän. Vetoketju on kaksoisommeltu ja siinä on kaksi liukusäädintä helppoa ja nopeaa käyttöä varten.
Toimivuus ja tilavuus: Penaalin sisällä on kaksi suurta lokeroa, jotka on erotettu läpällä. Vasemmalla puolella on kaksi verkkotaskua, joissa on kuminauhat, jotka sopivat erinomaisesti pienten esineiden, kuten pyyhekumien, teroittimien tai pienten muistikirjojen säilyttämiseen. Läppä mahtuu kuusi tussia, värikynää tai kynää pitäen välttämättömät tarvikkeet käden ulottuvilla. Läpän alla on suuri lokero, johon mahtuu täysi sarja väriliiduita, tusseja ja jopa 7 tuuman tabletti. Läppä suojaa tabletin näyttöä naarmuilta ja vaurioilta tehden penaalista käytännöllisen säilytysratkaisun ja turvallisen tablettitelineen.
Esteettinen vetovoima: Penaalia koristaa kaunis, kolmiulotteinen yksisarvinen etupuolella, jota ympäröivät tähden muotoiset ilmapallot kuutamosta taustaa vasten, mikä antaa sille maagisen ja omituisen ulkonäön. Pastellivärit lisäävät hienovaraisuutta ja eleganssia ja houkuttelevat lapsia ja nuoria, jotka arvostavat omaperäisyyttä ja fantasiaa.
Monipuolinen käyttö: Tämä penaali on erittäin toimiva ja sitä voidaan käyttää monin eri tavoin. Se sopii täydellisesti kouluun, ja siinä säilytetään kaikki tarvittavat tarvikkeet, kuten kynät, lyijykynät, väriliidut, viivoittimet ja sakset. Se voi toimia myös kätevänä työpöydän järjestäjänä, joka pitää kirjoitus- ja piirustustyökalut järjestyksessä. Erityinen lokero jopa 7 tuuman tabletille, se toimii myös suojakotelona. Lisäksi sitä voidaan käyttää kosmetiikkalaukkuna tai ensiapulaukkuna matkoilla.
Tekniset tiedot:
- Väri: Monivärinen
- Teema: Yksisarvinen
- Materiaali: EVA, rautavetoketju, pahvi, polyesteri, nylon
- Tyyppi: Yksittäin taitettava
- Diagonaali: 8,5 tuumaa
- Mitat: 23 x 15,5 x 4 cm
- Paino: 0,15 kg
- Paino pakkauksessa: 0,17 kg
Mukana:
- Penaali
Huomaa: Setti ei sisällä koulutarvikkeita tai muita tarvikkeita.
Tämä käytännöllinen ja kestävä penaali on välttämätön jokaiselle opiskelijalle. Sen kevyt ja joustava muotoilu tekee siitä helpon kuljettaa ja kestää vaurioita. Kahden suuren lokeron ja lisätaskujen ansiosta siinä on runsaasti tilaa koulutarvikkeille ja jopa 7 tuuman tabletille, mikä suojaa laitetta naarmuilta. Viehättävä kolmiulotteinen yksisarvinen aihe lisää vetovoimaa tehden penaalista sekä käytännöllisen että esteettisesti miellyttävän. Ihanteellinen kouluun, se auttaa pitämään tarvikkeet järjestyksessä ja suojattuina. EVA-vaahdosta valmistettu se on täydellinen ratkaisu lapsille, jotka arvostavat sekä toimivuutta että estetiikkaa.
Paino, gramma
512
Artikkelin numero
054210b5-b3ac-415d-8a6c-931181d97054
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Taitettava kynäkotelo - yksisarvinen Maaleo 24510
17,90 €
17,90 €
Aikaisempi alin hinta:
19,90 €
Pe, 11 heinä - to, 17 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
14,12 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkepaketti Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 grey
20,80 €
1 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko (satunnainen väri)-Perfet-XM3
14,78 €
1-PACK POP MART Rabbids Monster Jännittävä Macaron Avaimenperälelu Charm
15,00 €
POP MART Labubu The Monsters – Have a Seat Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
19,90 €