Svart digitaalinen herätyskello
4,0
(1)
4,0
(1)
16,90 €
16,90 €
Ma, 30 kesä - ti, 1 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Näyttää kellonajan suurilla ja selkeillä numeroilla
Peilipinta antaa tyylikkään kosketuksen
Toimii virtajohdolla tai 3x AAA-paristolla
Tässä mustassa digitaalisessa herätyskellossa yhdistyvät toiminta ja tyyli. Sen suuren ja helppolukuisen näytön ansiosta kellonajan seuraaminen on helppoa, ja peilipinta tekee siitä tyylikkään yksityiskohdan kodissasi. Joustava virransyöttö johdon tai paristojen kautta tekee siitä kätevän sijoittaa minne tahansa.
Tyylikäs muotoilu ja energiatehokas toiminta
Herätyskello sopii täydellisesti yöpöydälle tai toimistoon, ja siinä on energiatehokkaat valot, jotka antavat selkeän aikanäytön häiritsemättä unta.
Tekniset tiedot
- Mitat: 16 x 2,5 x 6 cm
- Virtalähde: Virtajohto tai 3x AAA-paristoa (paristot eivät sisälly)
- Ominaisuudet: Peilipinta, selkeä digitaalinen näyttö
- Materiaali: Korkealaatuinen muovi ja peilipinta
Artikkelin numero
5b112178-2c80-4b4f-9dea-cb3b5d905b3f
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Annika O
neljä kuukautta sitten
Stora tydliga siffror, men skulle inte rekommendera den till sovrummet. Använder min som vanlig klocka.
Svart digitaalinen herätyskello
4,0
(1)
4,0
(1)
16,90 €
16,90 €
Ma, 30 kesä - ti, 1 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
Digitaalinen herätyskello, 7 tuuman LED-peilinäyttö Herätys sängyn vieressä, torkku
21,62 €
Nostettu pitkittäisakselin kellokoneisto 12 tuuman pitkillä viisareilla
17,41 €
LED Herätyskello Arc vihreillä numeroilla - Musta
16,90 €
LED-kello monitoiminen USB-käyttöinen 3 valaistustilaa torkkuaika Celsius Fahrenheit -näyttö digitaalinen herätyskelloValkoinen
24,00 €
LED herätyskello punaisilla numeroilla - Musta
16,90 €
Muodi seinäkello, super suuri olohuone, luova seinäkello, roomalaiset numerot, DIY k
23,00 €
MH-Jalkapallon MM-kisat - Ronaldo digitaalinen herätyskello(A), värikäs
18,95 €
Huippumyyjä luokassa
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Lelu Sokkolaatikko
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA) ILX BM
14,44 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0, väri satunnainen 3.0LABUBU
14,15 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
DVB T2 HEVC 265 Digitaalinen TV-vastaanotin DVB-T2 265 1080P HD-dekooderi USB Maakohtainen TV-vastaanotin Digiboksi EU-pistoke
29,92 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €