SURPASS‑HOBBY 45A vedenpitävä sähköinen nopeudensäädin XT60-pistokkeella 1/10 1/12RC-autoon
53,00 €
53,00 €
Ti, 22 huhti - pe, 25 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaan!
1、Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, vedenpitävä ja pölytiivis, kestävä ja pitkäikäinen. 2、Erityisesti suunniteltu kauko-ohjattavaan autoon, jolla on erinomaiset käynnistys-, kiihdytys- ja lineaariset ominaisuudet. 3、Yhteensopiva 1/10 1/12 RC-auton sähköisen nopeudensäätimen kanssa XT60-pistokkeella, sopii hyvin. 4、Useita suojatoimintoja, akun alhaisen jännitteen katkaisusuoja, ylikuumenemisen signaalin menetyssuoja, moottorin pysähtymisen suoja. 5、Tehokas virrankestävyys, erinomainen lämmönpoisto, helppo ohjelmoida ja yhteensopiva taskuohjelmointikorttien kanssa.Tuotetyyppi: Sähköinen nopeudensäädin
Materiaali: Muovi+Seos
Väri: Punainen Musta
Koko: Noin 51,5x38,5x38,5mm/2,0x1,5x1,5in
Paino: Noin 127,0g/4,5oz
Jatkuva virta: 45A
Maksimivirta: 240A
Moottorityyppi: Sensoriton ja harjaton moottori
Lipo 2S- tai 6 nimh-kennoille:
1. Maantieajo: 3650-kokoinen tai pienempi moottori, jonka kv <5600kv
2. Maasto/maastoauto/monsterille: 3656 tai pienempi moottori, jonka KV <3900
Lipo 3s- tai 9 nimh-kennoille:
1. Maantieajo: 3660-kokoinen tai pienempi moottori, jonka kv <3800kv
2. Maasto/maastoauto/monsterille: 3656-kokoinen tai pienempi moottori, jonka KV <2700
Vastus: 0,0014ohm
Akku: 2-3s lipo/4-9 kennoa nimh
Bec-lähtö: 5,8V/3A (kytkentätila)
Sopivuus:
Sopii 1/10 RC-autoihin
Sopii 1/12 RC-autoihin
Ohjeet:
1. Liitä BEC-johdot vastaanottimeen
2. Liitä moottorin johdot ESC:hen
3. Kytke lähetin päälle
4. Liitä akkupakka ESC:hen ja kytke sitten ESC päälle
5. Kun moottorin ja akun liitäntä on valmis, moottori lähettää \"piip-piip\"-äänen.
6. Kun kaasukahva on neutraalissa asennossa, moottori lähettää uudelleen \"piip-piip\"-äänen
7. ESC on käyttökelpoinen
Vianmääritys:
1 . Jos virran kytkemisen jälkeen moottori ei toimi, eikä ääntä kuulu, tarkista akun ja moottorin väliset liitännät.
2 . Jos virran kytkemisen jälkeen LED vilkkuu, tarkista akun jännite, jonka pitäisi olla (5V-13V)
3 . Jos moottori lähettää vain \"piip-piip\"-äänen, tarkista kaikki liitännät: BEC-johdot, lähetin ja vastaanotin, kaasukahvan signaalijohdot jne. Tarkista lähettimen TH . TRIM ja säädä se niin, että moottori lähettää uudelleen \"piip-piip\"-äänen
4 . Jos autoa ei voi kiihdyttää, tarkista, onko akun jännite liian alhainen vai onko ESC:n lämpötila liian korkea. Jos akun jännite on liian alhainen, vaihda akkupakka. Jos ESC:n lämpötila on liian korkea, tarkista kaikki liitännät. Jos ei, paina kaukosäätimen EPA-painiketta.
5 . Jos auto pysähtyy äkillisesti toimintatilan aikana, tarkista moottorin liitännät ja tie
6 . Jos auto kulkee vastakkaiseen suuntaan, kun lähetin on käytettävissä, vaihda kaksi johtoliitäntää ESC:n ja moottorin välillä
1 x Sähköinen nopeudensäädin
1 x Käyttöopas
Tyytyväisyytesi on meille ensisijaisen tärkeää. Tarjoamme sinulle parhaan mahdollisen palvelun. Jos havaitset tuotteessa ongelmia vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita, väärän määrän jne., ota meihin välittömästi yhteyttä, niin tarjoamme sinulle parhaan mahdollisen ratkaisun!
Paino, kilo
0.1
Artikkelin numero
3e7e7abb-70b4-40a1-9db3-dafc7b554b66
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
SURPASS‑HOBBY 45A vedenpitävä sähköinen nopeudensäädin XT60-pistokkeella 1/10 1/12RC-autoon
53,00 €
53,00 €
Ti, 22 huhti - pe, 25 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Dvb T2 Hevc 265 Digitaalinen TV-viritin Dvb-t2 265 1080p Hd Dekooderi Usb Maanpäällinen TV-vastaanotin Epg Set To
29,59 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
vidaXL Paviljongin katto 270 g/m² 3 x 3 m beige
64,75 €
Olkaverenpainemittari Automaattinen Valkoinen White White
13,30 €
4K-kaksoiskameralla varustettu drone, taitettava kauko-ohjattava nelikopter korkeudenpidolla en kamera
16,00 €
Aikaisempi alin hinta:
34,00 €
Vaihdettava sohvan tuolin jouset jousi klipsuilla 50cm
10,22 €
305 cm:n trampoliinin jousisuojatyyny - sininen,
36,00 €
vidaXL Paviljongin katto 310 g/m² 3 x 3 m kermanvalkoinen
51,98 €