Stil unisex-truckerlippis eläinkuviolla, verkkosäätö takana, hiphop-tyyli.
32,00 €
32,00 €
Aiempi alin hinta
33,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 23 marras - to, 26 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
Unisex-malli, erittäin tyylikäs ja rento
Kestävä puuvillamateriaali
Sopii kaikkiin vuodenaikoihin
Materiaali: Puuvilla
Tyyli: Hiphop
Sukupuoli: Unisex
Vuodenaika: Kaikki vuodenajat
Pakkaus sisältää: 1 hattu
Huomioitavaa:
Tuotteessa voi olla 1-3 cm mittavirhe, tarkistathan koon huolellisesti ennen ostamista.
Tuotenro
01a860e3-4544-5615-ab0c-d86eadedc63b
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Stil unisex-truckerlippis eläinkuviolla, verkkosäätö takana, hiphop-tyyli.
32,00 €
32,00 €
Aiempi alin hinta
33,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 23 marras - to, 26 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus